Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kistermetű vagy közepes...

Ha kistermetű vagy közepes kutyát tartok férfi létemre, nem néznek langyinak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos nem néznélek annak.
2022. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
De.
2022. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Picit lányos a kiskutya, mondjuk egy westie, az tipikus öregnénis (10-ből 9-szer náluk látni), de amúgy én ha meglátnék egy férfias férfinél valami cuki kiskutyát, nekem inkább szimpatikus lenne. Pl utálom, ha direkt beválasztanak valami pitbull típusú kutyát, aztán nem bírja nevelni, se kezelni, de neki kellett, hogy növelje a tesztoszteronszintjét.


Nekem úgy összességében nagyon szimpatikus, ha egy embernek kutyája van, mindegy az mekkora.


Ui.: milyen kutyád van?

2022. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Milyen nemű?
2022. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csakis kan.
2022. febr. 8. 21:16
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem, én biztosan nem nézlek annak. Már több kigyúrt, nem hajhullás miatt kopasz tagot láttam yorkie-val.😊 Nekem azok a férfiak, akiknek nagy kutyájuk van, különösen, ha véreb, mindig kompenzáció gyanúsak. (A westie-s megjegyzést pedig kikérem magamnak. Nem öreg nénis. 😆)
2022. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Én is csak idős néniket láttam eddig westie-vel. Bocsi. 😂
2022. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
A kutya nalam jo pont, mindegy mekkora, csivavatol a kaukazusiig minden johet.
2022. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egy normális állatbarát egy kutyát tartó embert fog látni.

Aki meg egyből azt látja hogy férfi akinek kiskutyája van biztos ratyi, az úgy is egybites ember.

2022. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Kifejezetten felnézek azokra a pasikra akiket kicsi kutyával látok. Jó jel, nem valami primitív macsó aki patkánynak titulálja a kicsiket, miközben magát állatbarátnak mondja.

Viszont a nagykutyás pasikról mindig az jut eszembe hogy felejtősek, mert kicsi a pöcsük és kompenzálnak 🤷‍♀️

2022. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!