Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Inkább kevesebb, de drágább...

Inkább kevesebb, de drágább játéka van gyerekednek vagy több, olcsóbb?

Figyelt kérdés

Nyilván van átmenet, fejtsétek ki. :)

Nálunk kevés játék van, de azok drágák. 2 éves a lányom. Volt nálunk vendégségbe a játszótérről egy anyuka a kislánnyal és mondta, hogy nekik nincs pénzük ilyen drága játékokra. Amikor mi voltunk náluk, akkor meg ömledezett a sok gagyi Pepcos, műanyag vicek vacak játék, tele volt téve egy rakat műanyag láda a holmival.


2022. febr. 19. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Na és q cél most az, hogy anyukat szidjuk, miért veszi méh a Pepco-s játékot, vagy téged kell ünnepelni, amiért csak drága minőségi cuccot veszel?

A gyereknek tökéletesen mindegy, hogy olcsó, vagy drága, hogy milyen a minősége, őt az érdekli, hogy tud e vele játszani.

2022. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kaphatták is.

Kevés, de nem kifejezetten drága játékaik vannak. "Okos", jól kihasználható játékaik vannak. Csepphinta, kiskonyha, parkolóház, kirakók, társasok és persze van némi "műanyag szemét" (kinder mütyűrök...stb.).

2022. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban hasznos legyen. Nem hinném, hogy az ára lenne a mérvadó.

De tény, hogy a drágább játékok talán kicsit strapabíróbbak. Ez mondjuk nem minden márkára igaz.

2022. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Tök felesleges drága játékokat venni..úgyis eltöri vagy tönkreteszi ölet a gyerek
2022. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Pl sok társas van és még több Lego .
2022. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Xd.. Volt olyan, hogy a lányom a csomagolással játszott egy órát...

Amúgy vegyes. Van neki sok olcsó (ezeket általában rokonok látogatásakor kapja).

Vannak középárkategóriásak (szülinapra kapja kb).

És vannak drágább darabok is (ezeket én szoktam beszerezni olcsón XD.

NEM AZÉRT, mert nem tudnánk megvenni. De én azért a nagy, fa, berendezett, kinyitható babaházért sem vagyok hajlandó 35-40000Ft-ot kiadni, ahogy a nagy babakonyháért sem.

Kb 10-15000Ft-ért veszem meg ezeket karácsonyra.


Inkább fizetek 2 fejlesztést pluszban a megmaradt pénzből, vagy elmegyünk belőle strandra.


Lehet vele nem egyetérteni, de én így csinálom.

2022. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek sok drága játéka van.
2022. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem az ára a lényeg de mindegy.Az én lányom is két éves,de nincs gagyi játéka,mert minek.Viszont elég sok játéka van.
2022. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
/most fog születni/ Én nem tartom kevesebbre az olcsó játékot, de pont amiatt, hogy ne lógjon majd a csillárról is játék, ne legyen bőségavar egy-egy ünnepen, hogy aztán a sok közül végül egy se érdekelje fogom megkérni a családot, hogy inkább dobják össze egy legóra vagy amire éppen vágyik a gyerek, és ne vegyenek 5-en 20 féle apróbb dolgot mert szorozva névnappal, szülinappal, karácsonnyal meg azzal, hogy úgyse tudnak üres kézzel jönni hiába kérem majd vehetnénk külön lakást a játékoknak is. Eladni meg nem meri az ember azonnal mert keresni fogja akitől van, nálunk legalábbis vannak ilyenek :D
2022. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Kevés játéka van, vegyesen olcsóbb és drágább, szóval van közte Little Dutch és Pepcos is.


Mi mondjuk kb. 2-3 apróbb játékot vettünk neki, a többit kapta. A drágábbakat alkalomra, az olcsóbbakat pl.a dédi hozta vagy családon belül örökölte.

2022. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!