Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél a gyerekednek műbőr...

Vennél a gyerekednek műbőr csizmát?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, prémes, magas szárú, normális színe van, nem fekete. Nem találtam neki hasonlót bőrben 15 ezer alatt, szóval megvenném ezt, csak hát műbőr. Vagy 10 éve nem volt a lábamon, gyerekre sem adok szívesen de mindenhol jártam már neten és az életben is.


Akinek van műbőr, vagy vesz a gyereknek, annak milyen télen? Fázik a lába? Belebüdösödik? Töri?


2021. okt. 16. 16:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
4%
Nincs gyermekem.
2021. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
15%

Napi nyomi kerdes.

Menj jatsz egy kicsit a sok penzeddel ne itt hergeld a por nepet

2021. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan miért ne lenne jó a műbőr a gyereknek?
2021. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

15 ezer bőrcsizmára nem sok, 20 felett vannak, azt én is sokallom.


Komolyan érdekel, hogy fázik e műbőrben télen a gyerek lába, töri e vagy belebüdösödik e, mert télen mindenkinek izzad a lába, ha jól szigetel a cipő.

2021. okt. 16. 17:01
 5/34 anonim ***** válasza:
16%
Én gyerek crossmotort veszek neki.
2021. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%
Sosem vettem bőr csizmát nem fázott a lába. Törni minden cipő ugyan úgy töri az elején, mindegy hogy olcsó vagy drága (nekem legalábbis a 20ezer forintos ugyan úgy töri mint a kínai). Az izzadás, büdösödés annak a jele, hogy melege van. Bőrben is ugyan úgy tud izzadni
2021. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az, akkor megpróbáljuk. Lehet csak a régi műbőr cipők voltak rossz minőségűek, ezek meg mai modernebbek.

2021. okt. 16. 17:15
 8/34 anonim ***** válasza:
65%
Az a helyzet, hogy én bőrt nem veszek szívesen. Nem szeretem halott állatok bőrét viselni magamon. Azért nem bojkottálom, de szívesebben veszek műbőrt. Ezért én azt mondom, teljesen jó a műbőr. Nincs vele semmi gond. Kevéssé tartós, de gyereknek nem 10 évre veszel úgyse.
2021. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
99%
Ez a nem töri. Ha egy cipő töri a lábat, az nem az anyaga miatt van, hanem a kialakítása miatt. És meg se szabad venni olyan cipőt, ami nyomorgatja a lábat. Nem hiába tör előre a barefoot cipők divatja. Jó széles legyen az eleje az a lényeg.
2021. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Tök jó ez a csizma, simán megvenném.
2021. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!