Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Uzsonna ötletek 4-5 éves...

Uzsonna ötletek 4-5 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Már nincs ötletem mit adjak neki.

Gyümölcsök, zöldségek, túrókrém, joghurt, szendvics, kekszek, mini virsli, muffin, puffasztott rizs, gabonaszeletek, magvak, tejberizs, tejbegríz, ezeket már unja.

Ki mit ad a gyereknek uzsira?


2022. febr. 22. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Azért ezek olyasmik, amiket lehet variálni rendesen...


De pl. chia puding különböző ízesítéssel, vagy gofrit, palacsintát sütni. A banánkenyér is nagyon finom és egyszerű is.

A lányom szereti a különböző ízesítésű hummuszt is zöldségekkel, vagy más mártogatnivalóval. Szoktam neki csinálni mini sajttálakat is, a sajtok mellé kerül még valamilyen mag, gyümölcs, bagett, bagel vagy croissant.

2022. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

hogyhogy unja? feljebb felsoroltál 13 dolgot, olyanokat is, mint gyümölcs, meg zöldség.


Minden gyümölcsöt meg zöldséget megunt már 4 életéve alatt? OMG

2022. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk sokáig menő volt a vajas kenyér reszelt répával. Fetás-mentás zöldborsópürés toast. Simán bármilyen sajt.
2022. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Főzz nagyon sűrűre tejbegrizt és hutsd le -én éjjelre beteszem hűtőbe. Vizes kézzel vagy kanállal formázzuk belőle golyókat és forgasd meg forró, pirított morzsaban. Porcukorral, fahéjjal, lekvarral nagyon finom.
2022. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mini krumplis (édes és normál vegyesen) túró(s)gombóc. Megforgatva édesmorzsában.

Körözött.

A muffint ezer féle mód lehet variálni azért.

Tápióka puding.

2022. febr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!