Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cebion cseppet, béres cseppet...

Cebion cseppet, béres cseppet be lehet adni éhgyomorra, ovi előtt?

Figyelt kérdés
Ugye ezeket napi kétszer kellene szedni, de oviba eszik csak, itthon nem. Aki esetleg járatos a témában, meg tudja mondani, valójában van-e értelme éhgyomorra beadni? (A legtöbb vitamin ugye nem tud hasznosulni, ha éhgyomorra veszi be az ember).

2022. márc. 3. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
nem lehet egy kis teába elkészíteni és beadni az oviba? Adják oda reggelinél neki.
2022. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oviba nem adhatnak be nekik semmit. Kis gyümölcslébe szoktam neki beadni egyébként. Eddig minden 2. héten kb beteg volt, így mindenképp szeretném a napi kétszeri beadást.
2022. márc. 3. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad az éhgyomor.
2022. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így adom neki (nem nagyon van választásom)

A doki azt mondta így is több mint a semmi.

De ezek mellé D vitamint ajánlott még pluszba.

A lányom eddig sem volt beteges. Szóval nem tudom h használ e

2022. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
D vitamint is kapja mellé (vigantol). És előtte az én 4 éves lányom minden 2. héten beteg volt (szeptembertől januárig ez ment). Mióta kapja ezeket reggel-este (nem csak napi 1x mikor megjön oviból), azóta semmi baja (1 hónapja nem hiányzott oviból). Csak gondolkodtam van-e értelme az éhgyomorra való bevételnek, vagy hagyjuk el inkább.
2022. márc. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!