Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A dackorszak minden tipusu...

A dackorszak minden tipusu gyereknel ugyanolyan erossegu?

Figyelt kérdés

1,5 evesem van egyelore nem latom a dackorszak jeleit de nagyon tartok tole! Szoktam itt olvasni meredek sztorikat.. a nagyon durvan dackorszakos gyerekek kicsinek/babanak is sirosak? Eroteljesebb habitussal rendelkeznek? Az en lanyom eleg nyugis tipus ritkan sir akkor is okkal es rovid ideig. Csecsemokent is ilyen volt. Felre ertes ne essek tudom hogy at kell esnie rajta nem

lehet meguszni, de a babakori enjebol lehet kovetkeztetni a kesobbi dackorszak erossegere?


2022. márc. 17. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"A dackorszak minden tipusu gyereknel ugyanolyan erossegu?"


Á, dehogy!

Óriási különbségek lehetnek benne.


Én úgy tapasztalom, hogy az erőteljes egyéniségű, akaratosabb gyerekeknél nehezebb a dackorszak, amit természetes is. Igaz, csak két gyerekem alapján mondom ezt, ez messze nem reprezentatív minta.

2022. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekem van. A két nagyobb csecsemőnek is nyugodt volt, és nem tudom, hogy ennek köszönhető de nem volt dackorszak sem. Nem mondom, hogy néha nem hisztiztek/hisztiznek, de abszolút kezelhetőek. 8 és 6 évesek. Én is néha olyanokat olvasok itt, hogy a hajam égnek áll. A kicsi most volt 5 hónapos, és nem mondanám épp egy nyugodt természetnek. Hát majd kiderül később lesz-e durva dackorszakunk...
2022. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom nagyon temperamentumos, félig olasz, mindig nagyon pörgős volt, de a dackorszak nem volt olyan vészes. Ha rájött a hiszti, akkor az nagyon intenzív volt, de nem volt mindennapos, mint amiket itt olvasok, hogy a gyerek reggeltől estig nyomja. Nálunk heti 1-2 alkalom volt, néha több, de elviselhető. És ismerek alapból nyugisabb gyereket, viszont az állandó nyávogás, nyivákolás mindenért számomra sokkal idegesítőbb, mint az alkalmi, kiadós földön fetrengős hiszti.
2022. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam mindig is nyugodt volt, nalunk nem volt dackorszak, vagy legalabbis olyan enyhe, hogy eszre sem vettem. Azota is nyugodt, 6 eves.
2022. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nyugodt a lányom. És nem volt dackorszak. Most már 4 és fél éves és olyan hisztit csapott az előbb, hogy nem hittem el, 2 évesen semmi ilyen nem volt.
2022. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont fordítva alakult. 4 gyerekem van, 2 kis buddha - durva dackorszakkal és 2 hangos baba - elvétve 1-1 nyafogással. 🤷🏼‍♀️
2022. márc. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyformák.

Nekem pl másfél éves korában a fiam egy angyal volt. Most tölti a 3at, durván fél éve kezdte és most vagyunk a csúcspontján. Sokszor már ördögűzőt akarok hívni hozzá.


Barátnőm fia másfél éves, náluk már most beköszöntött

2022. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a fiamnál biztos voltam, hogy ő már kapásból dackorszakosan született 😃

Mindenért ment a hiszti születése óta. Rengeteget sírt.

6 éves korára szerencsére kinőtte ezeket. Most már lassan tinédzser korba ér, kezd ismét meredek lenni a dolog.

2022. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!