Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg a kisfiam, hogyan...

Beteg a kisfiam, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiam elkapta ezt a hányós-hasmenéses-lázas durva vírust és előzőleg már gyönyörűen szobatiszta volt, de most vissza kellett adnom rá a pelust, mert minden fosi bemegy... Szegénykémet nagyon sajnálom, mert rosszul érzi magát a pelus miatt is, de esélye sincs kiérni, mert mire megérzi már bent van... Hányni is oda hány, ahol rájön. De ez nem baj. Lázas is, kapott Nurofent, de nagyon rosszul van. Valaki gyereke volt már ilyen beteg? Hogyan, mennyi idő alatt lettek túl rajt? Ja és szegénykémnek tiszta piros a popsija a sok fositól, persze kenem krémmel.

2022. ápr. 4. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván megfelelő diéta kellene és valami hasfogó (akár széntabletta).
2022. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem eszik semmit, csak iszik.
2022. ápr. 4. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell diéta, ezt tényleg felejtsük már el. Amit kíván, had egye, de általában nem esznek és ez is rendben van. Vegyél rehidráló folyadékot, azzal minden szükséges bekerül. Ezen kívül személyesen nekünk a biogaia jött be, de bármilyen gyerekeknek való probiotikum jó. Rehidráló folyadékból van olyan aminek nincs íze, ha nem akarja az ízesítettet meginni. Kitartás!
2022. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Széntabletta is felejtős, így ürül a vírus. Folyadék fontos, és a rehidratálás.
2022. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A buborékmentesre kevert kóla jött be nálunk, tudom, nagyon hülyén hangzik, én sem akartam sokáig kipróbálni.
2022. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly kaptuk el, nálunk szerencsére egy nap masszív f.sás-hányás volt, de olyan szinten leszívta a gyereket, hogy a földre feküdt volna le aludni. A 2.napot végig aludta, olyan gyenge volt, 3.naptól már gyógyulgatott.
2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Az is aggaszt, hogy a pelus miatt " szégyenli" magát, hiába mondtam neki, hogy most beteg, semmi baj. A lelkét ez is megviseli.
2022. ápr. 4. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Szeretgesd sokat, gondolom, büszke volt rá, hogy már nincs rá szüksége. Drukkolok, hogy hamar meggyógyuljon :)
2022. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a kóla az adu ilyenkor, próbáljátok meg! 😊 És kitartás, hipp-hopp túl lesz rajta. ❤️
2022. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változó, milyen lefolyása van. Lányomnak kétszer volt hasmenése az oviban, aznap este hányt egyet, másnap hőemelkedése volt. Férjemnek egy napig ment a hasa, én pedig el se kaptam.
2022. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!