Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok ötleteket torta...

Adnátok ötleteket torta ügyben, cukrászdai tortát nem megevő gyermekemnek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Milyen sütit szeret, legyen abból.
2022. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Jégkrém torta? Gyerekként én sem rajongtam a sütikérty ezêrt egy időben mindig jégkrém tortám volt.
2022. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"cukrászdai" tortából is van olyan ami nem a mű, fondanttal körbevont margarinos krémmel töltött.


Én tejszínes vagy túrós krémmel töltött, akár (mostanában divatos) csupasz tortával próbálkoznék.

2022. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szeret valamilyen sütit? Mindenből lehet torta formát készíteni. Elég nehéz így tanácsot adni,hogy nem ismerjük a gyereked. Ezt csak te tudhatod. Ha nem a te gyereked,pedig kérdezd meg az anyukát mit szeret. Ha pl a tejszeletet, akkor olyat is lehet készíteni torta formában.
2022. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Palacsintatorta, joghurttorta
2022. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen édes süteményt nem szeret. Sós tortát kéne valamilyet. Nem tudom milyen lehet
2022. ápr. 9. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Létezik olyan,hogy szendvics torta, keress rá.

De ha nem szereti az édességet, akkor nem kell neki azt adni és kész. Legyen egy muffin, amibe tűzöl gyertyát a szokás kedvéért és kész. Nem kell erőltetni ha nem szereti.

2022. ápr. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Akkor legyen sós! P

ogácsa kitálálva és abba tűzve gyertya, lángos, vagy sós muffin, vagy egy pizza.


Ha esetleg a fagyit szereti, akkor fagyitorta

2022. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Sós karamellás?:)


Pisztáciás?


Szerintem ezek kevésbé édesek.


Ha nem menne, összekötnék körbe egy csomó sajtos rudat a torta külsejének, bele meg sütnék egy hatalmas pogácsaszerű kelt tésztát.

2022. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet már a kérdés kiírásakor leírni az alapvető információkat?

A "cukrászdai tortát nem szereti" nem egyenlő azzal, hogy semmilyen édes süteményt nem eszik meg. Ismerek olyat, aki szereti az édes sütiket, de a piskótát utálja...


Egyáltalán miért olyan fontos az ehető torta, ha a gyerek nem szereti a sütiket?


De hogy valami hasznosat is írjak:

Melegszendvics torta

[link]

Pizzatorta

[link]

Láttam már hideg szendvics tortát is, toast kenyérből, vajkrémmel, felvágottal, zöldségekkel díszítve.

[link]

2022. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!