Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek ruhák, játékok egy...

Gyerek ruhák, játékok egy dolgok eladása? Működőképes?

Figyelt kérdés

Tudom sokan elajándékozzák, de aki próbálja eladni.. ti sikerrel jártok vagy megunjátok és nem hirdettek tovább?


Ruhából csak újat, címkéset raktam fel, de még csak nem is érdeklődnek. Próbáltam csomagban is, szinte 500 Ft/db-ra jön ki…

Játékokat is akartam, pl társast, amit kétszer vettünk elő, fa vasútat bőven áron alul, de semmi…


Facebookon próbáltam baba-mama csoportban, regisztráltam jó fogásra is, de egy üzenet nem sok, annyi nem érkezett…


2022. ápr. 21. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én már meguntam. Pár értékesebb dolgot hirdetek, de ruhát, játékot már nem. Fillérekért se kell senkinek. Az utolsó ami elment, 30 db-os ruha csomag 3000ért. Pedig szépek, 1-2x viseltek...
2022. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én marketplacen hirdetek, igaz csak ruhákat. Nekem kb 50%-ban viszik. Én is jóval áron alul adom, főleg a márkásabbakat pl. H&m-et jóval áron alul elkapkodják. Pepcot meg ilyeneket esélytelen eladni. Illetve ami olyan hogy nagyon játszós pl leggingseket csokiért, kubuért szoktam felrakni azt is vitték (meg én is így vettem anno, játszósnak kb 200 ft/db-ra jött ki)
2022. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én próbáltam, feladtam. Mostam, vasaltam, fényképeztem, sok idő elment rá, nem kellettek senkinek. Amit tudtam elajándékoztam, egy időben, amíg volt vöröskeresztes doboz, abba raktam. Egy ideje már nincs, azóta kidobálom a kinőtt ruhákat.
2022. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Az enyémet megveszik, mondjuk én csak akcióban vásárolok és ahhoz az árhoz képest a kétharmadáért/feléért rakom fel.


Tehát van zarás felső 5ezerért, amit én megvettem 1500ért, és eladom egy ezresért, simán megveszik és meg is köszönik, hogy zarás felsőt kaptam ilyen olcsón, ami hibátlan.


Játékokat is megveszik(mondjuk nemkínait veszek), egyedül a cipőkkel fürdök be mindig, ott még ingyen se kell a ddstep kiscipő senkinek, mert picit ki van taposva, meg ilyenek.


Facebook marketplacen szabad csak hirdetni és mindig a közeli nagyvárosba tedd a jelet, az emberek általában nem keresnek kistelepüléseken holmikat. Illetve én benne vagyok a városom zero waste csoportjában is, de itt sok holmit ingyen se visznek el.. érdemes még bolhapiacra vinni a cuccokat, ott sokan csak azért vásárolnak, mert jó érzés nekik. Kiírni egy nagy ládára, hogy gyerekruha mérettel 300, és beledobálni a holmikat, azt imádják.

2022. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én most adtam el fb csoportban kismama felsoket, farmert. Marketplace is adtam már el komplett szekrenyt 5 perc alatt😂
2022. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én adamo hintát meg babaöbölt sokan eladtam.

A ruha esélytelen.

Nekem az volt a csúcs, amikor kétszer viselt, 3 darabos mamas&papas rugdalózóért tábla csokit kínált az anyuka…

2022. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Értem, köszönöm szépen a válaszokat. Én tényleg csak új ruhákon akartam túladni, ami sosem volt a gyereken, s nem is lesz. Az áraim az eredeti ár felének a felét sem érik el… nem pepcos és hasonló termékeket hirdetek.


Kisvárosban élünk, így kb. csak postázni lehetne, de azt meg senki nem akar, sokkal több a feladás díja, mint egy adott darab, ezt mondjuk megértem…


Kicsit vigasztal, hogy akkor nem csak én vagyok ilyen „szerencsétlen”. Hétvégéig még várok, ha nem jelentkezik senki, akkor kirakom a kuka tetejére….

2022. ápr. 22. 05:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisfiú, kislány ruhák? Mekkora?
2022. ápr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért a kuka tetejére ne rakd ki. Pl kórházak újszülött osztályain örülnek a ruháknak. Vagy add a védőnőnek ő tudja hogy a körzetben ki szorul rá. Még az is jobb lenne ha ingyen hirdetnéd, mint hogy kidobod.
2022. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért kerdeztem, lehet engem erdekelne ha, tudnám mik azok 🤗
2022. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!