Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4eves fiamnak fityma szűkület...

4eves fiamnak fityma szűkület van.Debrecenbe gyermek urológus van?

Figyelt kérdés

Hová érdemes vinni

.területileg Berettyó ujfaluhoz tartozunk ahol folyamatosan elküldenek hogy majd megoldódik magától. 3eves koráig próbálkoztam neki de nem húztam csak ameddig engedte . Elvittem ekkor harmadjára és megmutattam a dokinaknaki rám kiabált hogy mégegyszer ilyet ne mérjék csinálni mert többet erők mint használok. Ekkor még csak le volt tapadva a kis kukija köré de kb félig fel lehetett neki húzni a pisiloje látszott .akkor abba hagytam.es tegnap megnéztem mi újság oda lent.hat semennyire nem lehet felhúzni ...nagyon dühös vagyok... Szeretnék egy jó szakorvost aki segithet


2022. ápr. 22. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked hány szakorvos mondja meg, hogy az élettani letapadás normális? Majd akkor menjél azzal, hogy baj van, ha felfúbódik pisiléskor, nem jó sugárban jön, fáj, akadozik, piros, panaszos. Addig meg hagyd békén.
2022. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alá megy a pisi és Mikir végzett akkor jön ki. Illetve a sugár sem egyenes. Én szeretném ha megnézné valaki ,mert ez nem normális .más kisfiúnak nem ilyen és ha lehet el szeretném kerülni a körül metelest...
2022. ápr. 22. 14:10
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Dr novák hunor fityma torna videót érdemes lenne megvenni!
2022. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
+1 szavazat Novák Hunorra. Pont azért ilyen mert huzogattad. Nem szabad! Az a baj, bármennyit is magyarázzák neked, nem fogod fel, hogy békén kell hagyni. Vedd meg a videót és sok mindenre választ kapsz!
2022. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem amúgy azt mondta a gyerekorvos, hogy minden fürdetésnél óvatosan csak épphogy húzzam hátra és lötyböljem le vízzel.
2022. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5. Akkor a te gyerekorvosod nem szakértője a témának. Szigorúan tilos húzkodni. Gondolom nem fiatal. Szörnyű amúgy, hogy utána kell nézni mindennek. Én annak vagyok a híve, hogy hallgassunk a szakértőkre, de amikor ilyeneket mondanak, mit csináljon az ember?
2022. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6. Az a baj, hogy ez az a téma amiben sose lesz egyértelmű megállapodás. Mindig lesz aki azt mondja, hogy húzni kell meg mindig lesz aki azt mondja, hogy nem kell.

Megjegyzem, fiatal gyerekorvosunk van, ő azt mondta 1hónapos korától húzogassuk (nyílván amennyire engedi, nem erőltetve), most 1éves és szépen feljön, semmi letapadás nincs.

2022. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7. De van megállapodás. Az ezzel foglalkozó szakemberek egyértelműen azt tanácsolják, hogy békén kell hagyni. Csak a magyar gyerekorvosok egyszerűen nem hajlandóak elfogadni, hogy amit az egyetemen tanultak azt lehet már meghaladta a kor. Nektek lehet szerencsétek van most, de sok kisfiúnak ettől a technikától berepedezik és pont ettől tapad le. Én a helyedben abbahagynám sürgősen a huzogatást. Nem kioktatásnak szánom, csak nekem is kisfiam van és szívügyem a téma :)
2022. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2010-ben ezt írtam erre az oldalra, hogy fütyi nem piszkál.

Akkor kb az anyukámba küldtek el...

Most mindenki ugyan ezt fújja, legyszi majd kerjetek 10 év múlva bocsánatot akik azt fújják szex nuku 6 hetig szülés után stb

2022. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9. Hát én pont nem azt látom, hogy ezt fújják. Amikor magyarázom valakinek és látom a szemében, hogy úgyis felfogja húzkodni, mert a 80 éves doki ezt mondta. Nehéz ezzel mit kezdeni.
2022. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!