Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4eves fiamnak fityma szűkület...

4eves fiamnak fityma szűkület van.Debrecenbe gyermek urológus van?

Figyelt kérdés

Hová érdemes vinni

.területileg Berettyó ujfaluhoz tartozunk ahol folyamatosan elküldenek hogy majd megoldódik magától. 3eves koráig próbálkoztam neki de nem húztam csak ameddig engedte . Elvittem ekkor harmadjára és megmutattam a dokinaknaki rám kiabált hogy mégegyszer ilyet ne mérjék csinálni mert többet erők mint használok. Ekkor még csak le volt tapadva a kis kukija köré de kb félig fel lehetett neki húzni a pisiloje látszott .akkor abba hagytam.es tegnap megnéztem mi újság oda lent.hat semennyire nem lehet felhúzni ...nagyon dühös vagyok... Szeretnék egy jó szakorvost aki segithet


2022. ápr. 22. 14:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó de akkor is hagyni kell ha a pisi beszorult a bőr alá? És feszíti? Így nem is lehet neki kitakarítani rendesen.sott sehogy.sikerult elérjek egy gyermek klinikát hétfőn tudok dokival beszélni ... Én nem hiszem hogy ez így természetes...
2022. ápr. 22. 21:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Felfúvódik?
2022. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen és jobbra megy a pisi sugar.
2022. ápr. 24. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!