Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviban mindig sír az összes...

Oviban mindig sír az összes anyuka anyák napján?

Figyelt kérdés
Most lesz az első ovis anyák napjánk. Én úgy emlékszem kiskoromból, hogy mindenki sírt. Én biztos, hogy nem fogok. Már elmondta az összes verset itthon a gyermekem és amúgy sem vagyok sírós. Ez ciki szerintetek?
2022. ápr. 28. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Én sosem szoktam, számomra végtelenül kínos az össznépi bömbi, és amúgyse vagyok az az elérzékenyedős fajta. Én mosolyogni szoktam, ha cukik a gyerekeim. Na, kb az egyetlen vagyok ezzel mindig anyák napján.

Életem egyik legkellemetlenebb élménye volt amúgy, amikor az ötödikes ünnepségen versmondás közben 3 fiú is elkezdett teli torokból bőgni. Lakli kiskamaszok... Hazafelé meg is beszéltük a lányommal, hogy ez iszonyú fura volt, és nem értjük.

2022. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát én most hálát adok, hogy nem csinálnak anyák napi műsort az óvodában. Nekem 2 hónapja ment el az anyukám, azóta ha nem kell is elsírom magam bármin. Egyébként is érkezik a tesó, a kiírt dátum naná, hogy anyák napjára esne. Szóval imádkozom, hogy legalább ne elsején jöjjön. Nyilván ezt majd eldönti a babám odabent. Na de én nem nézném ki azt, aki nem sír, kb annyira nem figyelek ilyenkor más anyukákat, hogy néha én szégyenlem el magam. Ilyenkor (pláne) a saját gyerekem érdekel.
2022. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok bőgős fajta, de az elsőn lehet elpityerednék.

majd meglátod, lehet te is így leszel vele. ☺️

ha nem, azzal sincs semmi baj, azért nem kell sírni mert mindenki más azt csinálja.

2022. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki ha nem sírsz, én általában szoktam,de én elérzékenyülős tipus vagyok,ez van 😁
2022. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is csak egy alkalommal sírtam, utána hozzászoktam. Ez általában így van. Mondjuk utána már nem is mondtak kedves verset, hanem arról szólt, hogy a gyerek virágcsokrot akar adni a versben az anyjának.. Nem volt megható.
2022. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Derjaderja ***** válasza:
20%

1. De jó, hogy ezt írtad, pont most hánytam le magam képzeletben, amiért irtózik ettől az ünneptől.

Én ráadásul nem tudok sírni szinte semmin, és idegenek előtt mosolyogni meg személyeskedni is utálok.

2022. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Nem. Én sem sírtam egyiken sem, ma volt az utolsó. Szerencsére ahogy a covid kezdődött beszüntették a nagy közös előadásokat amiket a nagyobb gyerek végigszenvedett, sírva készülődött mindig, annyira gyűlölt szerepelni.

Ezeken a betanított szövegeken nincs semmi megható nekem

2022. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Derjaderja ***** válasza:
28%

Most arra gondoltam, lelkendezett fogok, hogy milyen ügyesen megtanulta, szépen mondja és amúgy is milyen szép és kedves.

Ezeket komolyan gondolom is. Sz nem a gyerek hibája hogy kitaláltak ezt az erőszakos buta ünnepet.

2022. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Én ha érzem, hogy jönnének a könnyek, mindig visszatartom, nekem nagyon gáz mások előtt. Az ünnepnek azért örülök, mert az én két gyerekem nagyon nagy örömmel készülődik, és örülnek, hogy nekem adják elő, és megnézem őket <3 De egyébként utálom én is az össznép ünnepségeket.
2022. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk nagyon jo volt, bar mar nagycsoportos a diam kosz volt az elso anyak napja a covid miatt. Tanultak verseket es dalt, de nem volt kiallos szereples, hanem anyukak korben ultek, es mindenkihez odajott a gyereke, es elotte allva egyutt mondtak a megtanultakat. Volt jatek, meses hatmasszazs. Megfoghattatok egymas kezet, megolelted…. Nagy patosz helyett inkabb vidam meg cuki volt. En sem vagyok nagyon erzelgos, nem szoktam masok elott sirni, de nagyon nagy levegoket vettem mikor a versben olelesrol volt szo meg puszirol es az en kicsi fiam csillogo szemmel dobta a kezet a nyakam kore. Nagyon edes volt. Szoval meg barmi lehet, de keszulj fel mindenre.
2022. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!