Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kétéves is ilyen féltékeny...

Más kétéves is ilyen féltékeny? Lányom nem szereti, ha apukájától puszit kapok vagy ha megfogja a kezem séta közben, elég határozottan tud tiltakozni ezek miatt.

Figyelt kérdés
Le fog erről szokni magától vagy erőltessük előtte ezeket a dolgokat, hogy szokja?
2010. szept. 17. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 1 évesen volt féltékeny az apjára, ha megcsókolt jött, fogta az apja orrát fülét és eltolta, majd tartotta a száját hogy neki adjak puszit, de megölelt a férjem akkor is eltolta tőlem! 1 hónap alatt leszokott róla magától!
2010. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is nagyon féltékeny volt.Nem adhatott puszit apa, mert egyből jött oda és lökte el és tiltakozott ahogy csak tudott. Ez az én anyukám címszóval.Nem szabad puszit adni neki.Morgott is.Próbáltuk magyarázni neki,hogy apa anya férj és feleség, stb, de nem érdekelte. Most 3 éves múlt. Szerencsére már kezd elmúlni a féltékenysége.Most meg az foglalkoztatja, hogy adunk egymás szájára puszit.Változnak. Ne aggódj ki fogja nőni.
2010. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

na,most megnyugodtam,nem bennünk van a hiba.a 23hónapos fiam kb 3hónapja,(főleg mióta megszületett a tesó)csinálja ezt,hogy apa nem adhat puszit,nem ölelhet meg.először csak azt hittük,hogy a kicsi miatt féltékeny apára.de nem,már előtte semmit sem lehet csinálni.

én úgy vettem észre,hogy félt minket,mert azt hiszi,hogy nekünk az "fáj"

2010. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Az én lányom 23 hónapos, elég határozott kislány. Ő is kiabál, hogy "apa, nem" vagy "anya, nem", odajön és közénk "erőszakolja" magát. Vicces egyébként! :)

Nagyon apás, így nem hozzám nem lehet érni, hanem apa az, aki kizárólag csak az övé lehet! :D

Mi jót nevetünk rajta, magunk közé szoktuk ilyenkor venni, és össze-vissza pusziljuk mindkét oldalról egyszerre! Akkor kacag és sikongat.

Természetes dolog, majd kinövik ezt is.

2010. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

A lányom 3 éves múlt,ő a kisebb.Nagyon apás,mégis rám féltékeny.Sem a nagyobb tesója,sem apa nem ölelhet meg,mert földhöz vágja rögtön magát.A múltkor apa hozzám bújt,úgy néztük a TV-t,nem szólt az semmit,csak behozott egy nehéz játékot,és úgy fejen csapta az apját,hogy 2cm hosszan felrepedt a fején a bőr...És elégedett volt.

Mindig is ilyen volt,és szerintem sajnos ilyen is marad az alaptermészete.Kicsit zsarnokoskodó,parancsolgató.

Próbáltjuk finoman mindig szoktatni ahhoz,hogy nem kizárólagosan az övé vagyok,de nem sok sikerrel.Egyébként nem tapadós,önálló,nem csücsül a szoknyám szélén,de a szeretetem csak az övé lehet,az tabu.

Pont olyan a természete mint az apja húgának,ezt sajnos a családban mindenki megállapította már aki mindkettőt ismerte kicsinek.

Remélem nálatok változni,fog és csak egy átmeneti állapot.De ugye a féltékeny birtokló típusú felnőttek is voltak egyszer kisgyermekek...

2010. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!