Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nike sportcipő méretezésben...

Nike sportcipő méretezésben segítség?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a kérdésem, tudom, de szeretnénk venni a gyereknek egy Nike sportcipőt, eddig jóformán csak bőr cipői voltak, de ez a vágy:)


Rendelni szerettem volna, de nézem a belső talp hosszakat, és az alapján nagyon alulméretezettek, ez valóban így van, vagy nem jól mérek valamit?


31-es a legtöbb cipője, 20.5-21 cm hosszal, nike meg 19 cm, elég nagy különbség. Öcsi CCC-ben vásárolt 29-es cipője akkora.


Tudom, hogy próbálni a legjobb, de most nincs rá nagyon lehetőség.


2022. máj. 24. 06:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A Nike-nál nagyon össze-vissza vannak a méretek. A legbiztonságosabb az lenne, ha vásárlás előtt fel tudnátok próbálni.


Ém csomószor vettem, és a 40-es egyszer kicsi volt, egyszer meg nagy. Nem lehet sajnos kiszámítani.

2022. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!