Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek korai 13-14...

Szerintetek korai 13-14 fokban a tavaszi dzseki sportcipő?

Figyelt kérdés
Tegnap délután nagyon jó idő volt nálunk 13,5 fok. 3 èves kislányomra sétához sportcipőt adtam meg az àtmeneti tavaszi dzsekijét persze alatta azért volt egy vèkonyabb meg egy vastagabb pulcsi. Pamut sapit adtam rá. Sok ennyi idös gyereken még vastag csizma vagy bakancs meg téli kabàt sàl vastag sapi. Sőt egyik ismerősöm a 2 éves lànyàt téli overálban tolta babakocsiban ès a làbzsákban is benn volt. Kicsit megijedtem hogy kivetkőztettem, de nem fázott. Ti mit adtok ilyen jo időben a gyerekre?
2015. márc. 10. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó volt, ahogy öltöztetted.
2015. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha csak délutáni sétához, akkor tökéletes. Viszont reggel még hidegek vannak, így azt is megértem ha a korán indulók még csizmát adnak a picire.
2015. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam délutánról van szó! Ès akiken csizma meg téli kabát volt egyik sem kora reggel indult el otthonról!
2015. márc. 10. 08:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Én felnőtt létemre még bundás csizmában járok, azéárt a lábam nagyon fázna sportcopőben.
2015. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 fokban fáznál sportcipőben?
2015. márc. 10. 08:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Èrtem azokat akik reggel koràn viszik a gyereket oviba és télibe öltöztetik mert akkor még hideg van vagy akik korán mennek dolgozni. De egy sima délutáni sétához vagy játszotérhez 14 fokban a tèli ruha már vastag szerintem.
2015. márc. 10. 09:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is sportcipőt adtam tegnap délután az egy éves kisfiamra. A téli csizmáját kinőtte, erre a rövid időre (feltéve, ha nem lesz 20 centis hó) nem veszek új téli cipőt. Nem fázott, jól érezte magát. Szerintem jól tetted.
2015. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jol csináltad az èn ovis lányom már 1-2 hete sport cipöbe jár reggel az oviba ,ès tavaszi vèkonybb kabátba +sinadrág de csak reggel mert ne fázon dèlután simán vastagabb nadrágban ès tavaszi sapi van a fejèn .
2015. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves fiam annyira izzadós játék közben az udvaron, hogy nem merek már téli kabátot és sapkát, bundás bakancsot adni rá. Vastagabb szabadidő naciban, gumicsizmában, body-póló-polár pulcsi és vastagabb mellényben játszott kint ma. Én tegnap délelőtt farmerban, sport cipőben, hosszú ujjú pólóban és széldzsekiben mentem a kisebbel orvoshoz, így is melegem volt a napon.
2015. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2,5 èves fiamra már egy hete sportcipőt adok. A tèli kabátot mèh hordja, de vèkonyabban öltöztetem alá. Reggel elővettem a átmeneti kabátját, de hallani sem akart ròla, viszont ma este kimosom a tèlit, ès reggelre nem fog megszáradni ìgy nem lesz más választása.
2015. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!