Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislányomnak fülkorrekc...

7 éves kislányomnak fülkorrekcióra van szüksége.Esetleg tapasztalata van már valakinek,mire számítsunk?Készüljünk a felépülést tekintve?

Figyelt kérdés
Ez egy fülkissebítő műtét.
2022. jún. 6. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Szépészeti beavatkozást általában csak akkor végeznek ha megállt a növésben.

Nem tudom mi az a fülkisebbítő műtét. Ha eláll azt a koponya csonthártyájához varják, így korrigálják az elálló fület. Helyi érzéstelenítéssel csinálják. Kb 1 hónap a felépült. De utána is még sokáig érzékeny.

2022. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
1! A fül egész életünkben nő.
2022. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
De a koponya nem.
2022. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Követem ha nem gond. Igaz még csak 2 éves, remélem lesz javulás de szerintem esélytelen. Nem szeretném ha ideje korán atrocitások érnék.
2022. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak is volt 5 évesen mert sajna csúnyán fogalmazva nagyobb füle volt mint dumbónak.

Magán úton kerestünk orvost. Maga a műtét gyorsan megvolt, az ébredés nehéz volt. Utána 2 nap volt olyan nyűgösebb.

2 hétig semmi sem érhette, nap sem!


Nyakpárnát vegyetek, tartsa a fejét

2022. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a koponyához varrják!

Kimetszenek egyrészt a fülkagylóból majd össze öltik. Ingyenesen is csinálják a Heimpál és a János kórházban is. Nekem a Heimpálból Dr.Katona Gábor volt a szimpatikusabb.

Köszi az eddigi válaszokat.

Várom a továbbiakat!

2022. jún. 8. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Csonthártyához.
2022. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!