Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, ha egy 10 éves...

Normális, ha egy 10 éves kislánynak az In my head és Demi Lovato: Solo a kedvenc zenéi?

Figyelt kérdés
Csak a dallama miatt, szövegét nem tudja, csak halandzsázik rá

2022. jún. 15. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Normális
2022. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek mi a lényege?

Ha valaki azt írja, nem normális, akkor mit csinálsz?

2022. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tankcsapda számok voltak a kedvenceim gyerekként, pedig azt még értettem is. De csak tetszett. :D
2022. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már még az se mindegy, hogy a gyerek melyik zenét szereti??
2022. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? :D
2022. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tíz évvel ezelőtt meg mindenki a whistle-t dúdolta floridatól :D
2022. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Florida - Whistle?


Hát én 14 éves voltam 10 évvel ezelőtt, de már akkor is csak "basszunk bébi"-nek hívtam azt a számot és hívom a mai napig. Nekem egyáltalán nem tetszett. Mondjuk nem is követtem az épp aktuális divatot.

2022. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Van egy világhírű angol énekeslány, Connie Talbot, aki már 8 éves korától ÉNEKEL többek között Demi Lovato-t. Nemhogy szereti, zseniálisan énekli 8 éves kora óta! (Most huszonéves.) Keress rá youtube-n:


Connie Talbot Demi Lovato


Többnyire 8-13 éves korából fog kidobni találatokat, 2000-ben született Connie, könnyű kiszámolni. Tehát olyan 2008-2012 közötti találatokat hallgass meg pl Demi Lovato feldolgozásaiból (mert több is van).


És ő mint angolajkú, értette már akkoriban is Lovato dalszövegeit.


De pl zseniálisan énekelt már 8 évesen Whitney Houston-t is! I will always love you.


Sőt... állítom, hogy 13 évesen sokat romlott a hangja... Sajnos. Mára elég színtelen az énekhangja, míg 9-10 évesen forrott ki igazán, és 12 évesen még zseniális énekhangja volt. Ma is énekes, csak hát eléggé egyszínű és felszínes már az érzelmekifejezése, vibrátója.


Az a lány 8-12 évesen zseni soul énekes volt!! De már a 6 éves kori első Britain Talented-en Simon előtt csodálatosan érzelmesen énekelte a Rainbow-t, cska még ne mforrott ki teljesen az énekhangja.


Bocsi az off-ért, de ha már 10 éves kor és Demi Lovato... :)

2022. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekként nekem Michael Jackson-tól a They Don't Care What About Us volt a kedvencem.
2022. jún. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért lenne az? Kiskoromban én is hallgattam Demi Lovato-t, sőt, a kedvenc énekesem pl Lady Gaga volt, akit szerintem nem kell bemutatni. Ha neki tetszik, hát hallgassa.
2022. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!