Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért lett nyugtalan?

Miért lett nyugtalan?

Figyelt kérdés
3 éves, utóbbi pár napban állandóan anya-anya mindenhol, pl.kézmosásnál is jön utánam, ordit ha kilépek vmiért a házból
2022. jún. 16. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Most ezt komolyan honnan a ×#@×ból tudnánk mi?! Ha te nem tudod, holott te neveled! Ilyenkor komolyan mit vársz válaszként? De tényleg kíváncsi vagyok. Vagy csak hátha más is van így és akkor megnyugszol?! Vagy mi?
2022. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Első idegrohamot kapott...



Figyi kérdező bármi lehet, de a 6 éves fiamnál, mai napig vannak napok amikor siman szeparációs szorongást nyom le, matrica. Pár nap és elmúlik. Sztem nem gond ez, olyankor jobban megbabusgatom 😊

2022. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem kaptam idegrohamot, de semmi logikát és racionális gondolkodást nem látok az ilyen kérdések mögött.

Ez a nesze semmi, fogd meg jól kategória.

Míg te nem írtad le neki,hogy babusgassa meg, addig ez eszébe sem jutott?!

2022. jún. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!