Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges, hogy nyugtalan,...

Lehetséges, hogy nyugtalan, szinte kezelhetetlen a viselkedése a 4,5 éves kisfiunknál, hogyha sokszor éhes marad délben az oviban? Lenn.

Figyelt kérdés
Ovodába nagyon szeret a kisfiunk, szinte alig lehet hazahozni délutánonként, még szeretne játszani. Amikor nem ebédel rendesen /eléggé válogatós/ akkor annyira makacs, nem akar jönni sehová, elszalad stb. Amikor hazamegyünk nyomban jól tele eszi magát és már pár falat után mint akit kicseréltek. Utána bocsánatot kér, hogy nem csinál többet ilyet. Mit tegyünk ilyenkor, mert hát eléggé kellemetlen is tud lenni a helyzet, amikor mindenki minket bámul. Hogyan kezelitek az ilyen helyzetet?
2016. ápr. 29. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Simán lehetséges, az én kisfiam sem tudta tudatosan felismerni és megfogalmazni, hogy ez a baja, de amint evett, máris kicserélték. Vinnék magammal pogácsát, kis szendvicset, amit esetleg már öltöztetés közben is majszolhat (ha erre van lehetőség), vagy amint kiértek az oviból.
2016. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, a lányunknál dettó ez van.
2016. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is elviselhetetlen vagyok, ha éhes vagyok. A lányom is. És nála is ez a helyzet, hisztis, hazamegyünk, eszik egy rakás kaját, utána semmi baja. Ha mész érte, mindig vigyél magaddal egy almát legalább, így a hazaút is kellemes lesz de az étvágyát se veszed el.
2016. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!