Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyek a nem mentolos, maradan...

Melyek a nem mentolos, maradandó fogra való fluoridos (gyerek) fogkrémek?

Figyelt kérdés

Lett egy lukas foga, 6 éves. A fogorvos javaslata, hogy használjon fluoridosat. Otthon döbbentem rá, hogy az utóbbi időben fluorid menteset használt. Sajnos csak az epres, édes, gyümölcs izűt tűri meg. A signal zoldalmas mild mint már úgy csípi hogy nem bírja, pedig kipróbáltam és fel se ismerem benne a mentolt 🤷‍♀️


Homeopátiára való fogkrémre gondoltam még, mert abban tuti nincs mentol.


Amúgy sok fajta fogkrém van itthon, mert ha csípi, többé nem használja, ez sajna 0-6 éves korra való volt


Egyáltalán van még gyerkőc aki ezt az enyhe mentolt sem bírja, fog ez változni? Én gyerekként is szerettem és most olyan tanácstalan vagyok, mert nem találok neki is elfogadhatót


2022. jún. 18. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Mi a Vademecum juniort használjuk a 6+ változatát, abban van fluorid. Ez csak epresben van. Van tubusos is és flakonos is. A flakonos szájöblítésre is jó. A legkisebb csemeténk auti és a mentolt nem viseli el. Ez az egyetlen fogkrém amit engedélyez. 🙂
2022. jún. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
42%
Vademecum Junior +6. :)
2022. jún. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom se bírja egyáltalán a mentolt. Mentolmentes Elmexet használ, Rossmannban Müllerben lehet kapni.
2022. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elmex
2022. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. jún. 18. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Elmex, Oral-B


Az Oral-B talán jobban fog neki “ízleni”, az jobban hasonlít a gyümölcsösökre

2022. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!