Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet baja, ha homeopátiás...

Lehet baja, ha homeopátiás készítmény előtt mentolost italt ivott?

Figyelt kérdés
Kislányomnak először adtam homeopátiás készítményt torokfájásra(homeogene 9). Egy bogyót vett be, de akkor jutott eszembe, hogy előtte megivott fél pohár mentateát. Ugye nem lesz baja tőle? A gyógyszerész szerint semlegesíti a hatását, de egyéb baja ugye nem lesz? Csak megijedtem, mert a betegtájékoztatóban kimondottan tiltják a mentolt.
2013. jan. 11. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azèrt tiltjàk, mert semlegesìti a hatàst. Baja nem lesz nyugi!
2013. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Csak nem fog hatni a homeo.
2013. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam.
2013. jan. 11. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

A mentol csak semlegesíti a hatást. De ugyancsak hatástalan a homeós szer, ha -golyócska kiszerelés esetében- nem elszopogatja, hanem lenyeli.

Ugyancsak hatástalan a homeós szer, ha mágneses eszköz (tv, számítógép) közelében van tárolva. (Hűtőben sem ajánlatos!) Száraz, enyhén hűvös helyen kell tárolni.

2013. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!