Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy öltöztessem, hogy ne...

Hogy öltöztessem, hogy ne fázzon és ne izzadjon?

Figyelt kérdés
Oviba szoktatom be kislányomat.Három nap után náthás és lázas.Azt hiszem az ovodaudvaron fázott meg játszás közben.Mikor érte mentem a homokozóban ült és mondta,hogy fázik a keze.(nem adták rá a steppelt mellényét.)
2010. szept. 20. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem figyelnek rájuk eléggé. Talán nem is tudnak annyi gyerekre figyelni, nem tudom... Én rájöttem, hogy míg én azért harcoltam, hogy öltöztessék fel a gyerekemet mielőtt kiviszik, egy másik anyuka azért cirkuszolt, hogy minden délután le van izzadva a gyereke, annyira felöltöztetik. Minden gyerek más és másképp neveljük itthonról.

Én úgy oldottam meg, hogy azóta minden nap nézem az időjárást és otthonról megbeszélem a fiammal, hogy mit vegyen fel, mielőtt kimegy az udvarra. Kikészítem neki a mellényt a szekrényébe reggel, mikor otthagyom az oviban, aztán rákötöm, hogy ki ne menjen nélküle. Szerencsémre odafigyel rám. Volt olyan is, hogy az ovónők szóltak, hogy a gyerek egész nap kabátban izzadt, mert nem volt hajlandó levenni, ha én otthon megbeszéltem vele, hogy kell kabát. Én amúgy nem is bántam ha nem vette le, aznap én is elbírtam a kabátot. Lehet, hogy az ovónőknek nem tetszik, ha otthonról irányítom...

Remélem te is találsz egy megoldást...

2010. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. szept. 20. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!