Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babára adjak rá már...

8 hónapos babára adjak rá már overált, ha kimegyünk? Vagy inkább réteges öltöztessem + takaró?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én rétegesen öltöztetném a helyedbe, kabát és takaró a lábára. mit adsz majd télen rá ha már most overálba öltözteted? tudom közhely, de tényleg így van
2011. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy mikor mentek ki. Mert pl. reggel 9 körül nálunk 5 fok volt, akkor simán ráadnám, viszont mi 11-kor mentünk sétálni a 7 hónapos fiammal, és csak egy harisnya plusz nadrág volt alul rajta, fölül meg vastagabb kabát és takaró a lábán. Persze ott volt még a lábzsák is, ha fújt volna a szél, akkor fölhajtom. Nem fázott, jó meleg volt a kis keze.
2011. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom 7,5 hónapos. Ma kettő körül voltunk kint, így volt felöltöztetve:

- rövid ujjú body, vékony pulcsi, vastag (belül szőrős) pulóver

- harisnya, vastagabb naci, kocsicipő

- sapka


Mondjuk itt akkor olyan 13-14 fok volt.

Overált én még nem adok rá, majd ha tényleg hideg lesz. De akkor is csak vékonyabbat, átmenetit. A vastag overál marad télre.

2011. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első gyerek..., köszönöm!
2011. okt. 10. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Én vettem őszi overált,nem túl vastag,de ezekben a hűvös napokban pont jó.Alá adok body+póló,harisnya vagy egy vékony nadrág,sapka,a lábára meleg zokni,takaró.Így pont jó,reggelente hideg van.Láttam gyerekeket egy szál semmiben,kis pulóverben,hát szerintem az nagyon kevés.Én egyébként attól kapok frászt mikor a gyereket menetiránynak megfelelően tolják,persze fúj a szél,mindent a gyerek kap,a szülőt védi a kocsi derékig.Én mindig háttal tolom,ne fújjon be neki a szél meg a hideg.

2 gyerek van

2011. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát....kövezzetek meg de én ráadtam a vastag kabátot.Body,harisnya,vékony pulcsi,nadrág téli kabát,sapi.A babakocsit viszont kibéleltem polártakaróval és azzal is takartam be.Igaz nálunk 7fok volt.

Hát nemtudom..nem volt melege,nem is fázott.Szerintem elkelt neki.

9hónapos kislány anyukája

2011. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok.

Délután mentünk rokonokhoz, na akkor már én is ráadtam egy kabátot. Elméletben téli kabát, de szerintem télre túl vékony lenne.

2011. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!