Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves gyerekeknél gyakran...

4-5 éves gyerekeknél gyakran van ilyen?

Figyelt kérdés

Ma eszembe jutott egy dal szövege, ami gyerekkoromban menő szám volt és nekiálltam dúdolni,mire a 4 és fél éves lányom elkezdett sírni, hogy ezt ne énekeljem,mert szomorú.

Régebben az Erdő szélén házikó is nagyon kiboritotta.Tietek is csinál ilyeneket vagy ez túlérzékenyseg jele lehet?

Bár mondjuk melyik 4-5 éves nem borul ki mindenen?



2022. júl. 4. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiammal is előfordult 2-3 dalnál. Rajta látszódott, hogy meghatódott, irtó cuki volt (persze nem nyúztam velük). Nála talán 3.5-4.5 éves kora között volt jellemző.
2022. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok ilyen. Gyerekkoromban nagyon szomorú lettem az ilyen daloktól, szinte az összes daltól, rossz érzéseim voltak, ráadásul ilyen kis érzelmes voltam, hogy ezt nekem éneklik, örüljek neki. Felnőttként már nem leszek depressziós egy szomorúbb daltól, de most sem szeretem, nem hallgatok ilyesmit.
2022. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 palfydanka ***** válasza:
én kiskoromban a régi felhúzhatós ágy feletti éneklő játék hangjától sírtam el magam, ki is kellett dobni, de utána megsajnáltam, és kiszedtük
2022. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam hogy nem egyedi eset!
2022. júl. 5. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a mai napig ilyen vagyok de kicsi koromban zokogtam ezeken: "Ki emel, ki emel, ringat engemet? Kinyitnám én a szemem, de már nem lehet" meg az "ég a város ég a ház is" pffff azt meghallom és kikészülök. De a 67-es út,Paff a bűvös sárkány, Égből pottyant mesék, a Dédapám, a Ha én rózsa volnék is ilyen. Meg egy csomó más is, szerintem mindenkinek vannak ilyenek minden életkorban.
2022. júl. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!