Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova hányt már a gyereked?

Hova hányt már a gyereked?

Figyelt kérdés
Én úgy értem, hogy az én kisfiam egyszer behányt a Lidl közepére, egyszer az autóba, meg egyszer az utcán hányt mindenki előtt. Mindháromszor beteg volt. Meg persze sokszor ágyba, a takarót hányta le, vagy a wc elé, ha n ért ki. Hasmenéssel egyszer volt, hogy bef.sott félúton a wc és az ágya között. Más nem volt. 4,5 éves. Ti gyereketek milyen "durvább" helyre hányt már?

2022. júl. 22. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én, gyerekként rengeteget, főleg amikor autóval utaztunk és vagy autóból ki, vagy kiszállás után néhány perccel. A szüleim általában kiabáltak velem miatta (te remélem nem ezt teszed), felnőttként aztán vizsgálatra vittem magam és ott derült ki hogy prediszpozícióm van a motion sickness-re azaz utazási betegségre, magyarul az agyam egyáltalán nem bírja a hánykolódást.
2022. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
troll
2022. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
M3 metrópótló busz közepére, a legnagyobb tömegben természetesen. Aztán kiderült, hogy covid miatt 😕
2022. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

nincs gyerekem, de gyerekként nappali közepére sikerült már anno :D


Kérdező, a Lidl-ös esetnél legalább segítőkészek/sajnálkozóak voltak? Mit mondott a személyzet?

2022. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Dortmundi reptér zsúfolt folyosójára, utána végig izgultam a repülőutat nehogy újra kitaccsoljon szegény de szerencsére megúsztuk.
2022. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kettes: miért lenne ez troll kérdés? Xsak érdekel, mások hogy jártak már hasonlóan. A lidl-ben egyébként segítőkészek voltak, szóltam, hogy ez történt és intézkedtek azonnal. Nem fintorogtak szerencsére. Egyébként nem betegn vittem boltba, csak ott jött rá a betegség.
2022. júl. 22. 18:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Enyém életébe egyszer se hányt pl.
2022. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Az enyém is hányt a Lidlben. Utána beteg is lett, nem tehetett róla.

Egyébként egyszer a mosogatóba hányt bele, mert azt hitte, ha iszik kicsit jobb lesz és azonnal visszajött. Szörnyű betegség ez :(

2022. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

A mi legnagyobb fiunk a falat hányta telibe otthon. Nálunk új értelmet nyert a falra hányt borsó kifejezés...

Szintén a nagy a legosdobozba. Na azt egy "élmeny" volt kitakarítani.

A középső csemete alszik az emeletes ágy tetején. Nem volt ideje lejönni, csak kihajolni így behányt az öccsére az alsó ágyba...

A kicsi autista. Életeben egyszer volt eddig hányós betegsége, de akkor nem tudta mire vélni és hányás közben rohangált körbe-körbe a szobában. Egyszerűbb lenne azt felsorolni, hogy mire nem jutott...

2022. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
6. normális embert nem érdekel, hogy vadidegenek gyerekei hol? mikor? és hogyan? hánytak és “fostak” be? ezért… 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️
2022. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!