Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hasonló sütik vannak...

Milyen hasonló sütik vannak ami gyerekeknek tetszene?

Figyelt kérdés

Pl:

Dinnye süti:

[link]

sünis:

[link]

süni II.

[link]

gomba:

[link]


Kisfiamnak szeretném bevinni a suliba valami apró kis figurás sütiket.

Légyszi segitsetek ötletekkel!:)

Köszönöm


2010. szept. 22. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha csinálsz valami muffint,és azt díszíted?Egyszerűbb,és könnyebb szállítani.
2010. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerekeknek sütök, akkor tuti beválik a linzer, vagy a linzer tésztából a figurák. Azt hiszem Auchanban láttam ilyen kiszúrót (én Tescoban vettem), van benne elefántos, vízilovas, macis, csillagos, szívecskés figura, gyorsan megsül, csokiból szoktam díszítést rá.
2010. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Andi konyhájánál van a méhkas is, de ahhoz kell a forma. Én olyat vittem be a lányom szülinapján a suliba.
2010. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Linzer vagy mézes tésztából figurákat szúrkálj ki.
2010. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De állatul néznek ki :) Szerintem a mézeskalács is jó különböző formákra kiszaggatva, lehet kapni mindenféle bohókás dolgokat ( nekem van Piroska és a farkas, nagymama stb..) könnyen elkészíthető és nincs meg az a veszélye hogy összelapul amíg beviszed.
2010. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!