Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeknek be lehet e kenni...

Gyerekeknek be lehet e kenni a száját valaivel, ha ki van száradva? Labello gyerekeknek mondjuk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem lessz tőle semmi baj.Az én kislányom is tart az iskolatáskájába szőlőzsírt.
2011. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én a tégelyes Nivea krémmel szoktam nekik kenni! Nagyon jó rá4
2011. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 1,5 évesemnek is kentem Labellóval.
2011. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Rossmannban van egy sajátmárkás termék, lányos és fiús is. Mi azt használjuk, nagyon elégedett vagyok vele.

A lányom 3 éves

2011. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári szőlőzsír, a legjobb.
2011. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kék Bebe ajakápolóval kenem neki a száját,kb.1,5 éves kora óta,ősztől-tavaszig,mert ilyenkor szárad ki neki a legjobban. Rossmannban veszem,olcsóbb mint a Labello és sokkal jobb is,én is ezt használom.
2011. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi sima egyszerű, nem színezett szőlőzsírt használunk. Vettem neki gyümölcs illatút, azt szereti, igaz sokszor még az orra is fénylik, ha maga keni be, de nagyon élvezi, hogy "rúzsozhat".
2011. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémmel szoktam, lehet venni pici kiszerelésben is és az mindig a táskámban van.
2011. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszertári PRIMUS szőlőzsírnál nincs jobb! De ennek is a sima, natúr változata jó, a kamillás állítólag szárít.

És olcsó is:) De komolyan, nálunk mindenki ilyet használ a családban, mert a labello és egyebek nem értek sokat.

2011. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!