Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet annak valami jelentősége...

Lehet annak valami jelentősége, ha kislányom fejjel lefele szeret "olvasni", könyveket nézegetni?

Figyelt kérdés

Még csak 2 éves lesz, de amennyire engem zavar, őt annyira nem...Előfordult már, hogy én megfordítottam és ő meg direkt vissza...

Egyébként korához képest óriási szókinccsel rendelkezik. Csak 2 hónapja kezdett el hirtelen beszélni, előtte csak 4-5 szót volt hajlandó mondani. Most viszont már mondatokat mond, mindent ismétel utánam, teljesen szépen, érthetően. Sőt már dalokat is tud: Kiskacsa fürdik, Hinta-palinta - ezeket elejétől végéig elénekeli.

De mégis zavar ez a fejjel lefelé olvasás...

Tapasztalt valaki ilyet gyermekénél?


2010. szept. 22. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége. Őt az ilyen apróságok nem érdeklik. Még a nagy. 6 évesem is amikor eljátszotta, hogy tud olvasni, fordítva fogta a könyvet. fel sem tűnt neki.
2010. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De hallod, nem tud a gyerek olvasni, csek nézi a képeket. Neki most ez okoz örömet, hogy fejjel lefelé milyen érdekesek a dolgok. Túlaggódod. Okos nyilván a gyereked, de hagyd hogy úgy fedezze fel magának a dolgokat, ahogy neki jó, ne irányítgasd mindenben.
2010. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!