Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van jelentősége, hogy Jó éjt...

Van jelentősége, hogy Jó éjt tápszert vagy az 1 éves kor után javasolt babatejet issza-e este lefekvéskor a kislányom?

Figyelt kérdés
1 éves múlt, de még nem váltottunk babatejre. Mindenképp jobb lenne, ha azt kapná?
2011. máj. 2. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazából jelentősége. Kisfiamnak 8 hónapos korától adtam a Humana jó éjt tápszert, majd egy éves korától reggel kapott Bebivita tejitalt, este még a jó éjt tápit. Aztán 13 hónapos korára elfogyott a tápszerem, és onnantól kezdve már csak a Bebivitát adom neki este is. Nagyjából hasonló a vitamin- és ásványi anyag összetétele is, de állagban és ízben lehet a nagy különbség. A humana jó éjt tápi pl. nagyon sűrű volt, a tejital sokkal inkább hasonlít a tehéntejre, sokkal hígabb, tejszerűbb, és szerintem nem is olyan édes.
2011. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiam már 21 hónapos, babatejet kap, előtte tápszer volt, nekem az a véleményem, hogy a tápszer sokkal táplálóbb, az étel, ez a babatej meg mintha csak ital lenne neki, mert a tápszer után elvolt kaja nélkül 3 órát simán, most meg alighogy megissza, mondja hogy "hamm" :) vagyis kaját kér
2011. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Érdekes, amit a második írt, én ezt nem tapasztaltam. Ezért én nem mertem először adni estére a tejitalt, mert féltem, hogy kisfiam ébredni fog tőle éjjel, hogy éhes, de aztán nem így történt, mikor egy hónap múlva totál áttértünk a tejitalra. Az tény, hogy nem olyan sűrű, de ettől is ugyanúgy alszik éjszaka, mint ahogy a tápitól is aludt, és ugyanúgy csak a reggeli adag megivása után egy órával kér kaját, ahogy a tápi után is volt.
2011. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!