Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kire szoktátok bízni a gyereke...

Kire szoktátok bízni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Van olyan akiben nem bízol a családból maximálisan, pedig nincs különösebb oka? Kire mered rábízni ? Van aki anyósra nem szívesen hagyja ?

2022. júl. 26. 23:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Csalad nem volt, bébiszitterem volt a kezdetektől, tehát onnan, hogy hazavittem a gyereket egyedülálló anyaként
2022. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

9

Egyrészt neki is jó, másrészt dolgozni is kell

Harmadrészt mondjuk nekünk úhy alakult, hogy a férjem egy időben reggel 4:50-kor elment itthonról ès altatás után 9 -re hazaért 4 hètköznapi napon, amikor terhes voltam.

A gondozásra nem vihettemés nem is szivesen vittem volna egy 1 éves gyereket.


Aztán jártam fogorvoshoz is, tornára is.


Sokadrészt nem vagyok màrtír.. ha valaki szívesen van a gyerekeimmel ezt hagyom is.

Nemcsak nekem van szükségem énidőre, hanem a gyerekeknek is másra, mint én.


De kapszkodj meg, sz anyukámnak is szüksège van mondjuk a gyerekek társasàgára.


Mindenesetre èn úgy vagyok vele, ha ajánlanak segítséget, elfogadom.

Addig otthon mindent gyorsabban megcsinàlok a gyerekek csak nyernek vele, hiszen addig velük foglalkoztak 100%-ban aztán hazjönnek és én is 100% velük vagyok, és mondjuk nem az ablakot mosom .

( ez pont tegnapi eset.. anya jött, vigyàzott a gyerekekere itthon én meg megpucoltam mind a 15 ablakomat és a 3 ajtómat is, és meg is tudtam főzni, mire ment el…. Gyerekek nellett ez 3 nap lett volna—> így ma szabadprogram lesz, mondjuk játszóterezünk, biciklizünk)


A házasságomnak is jót tesz, ha vagyunk csak kettesben a ferjemmel

2022. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

2 éves múlt. Percekre, mondjuk 10-15 percre anyára, anyósra, apukámra, pótpapára simán. Azért nem hosszabban, mert pl anyukám térde tropa, a gyerek meg elszalad világgá, apukám csípő protézises, anyós nőgyógyászati műtétre vár hónapok óta, a pótpapát meg nem akarom terhelni.


A nővéremre hagyom csak szívesen, illetve ha pár perc pl pisilni elmenni, a kisgyerekes barátokra.


A férjemet nem számoltam ebbe bele, mert az egyértelmű hogy kiveszi a részét. Szóval pl ha órákra kellene elmenni, akkor tesóm.

Hamarosan keresünk babysittert is hogy rendesen kitudjunk kapcsolódni.

2022. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Apósomra, és a saját szüleimre bármikor rábízom, ha úgy van.

Anyósom messze él, és már nem is bír úgy, rá nem is tudnánk, és nem is nagyon szeretném bízni a 2 izgő mozgó fiamat.

Igazából a család minden tagjára rábíznám, ha kellene, 2 kivételével. (Egy dédi, és egy sógornő. A dédi már nem beszámítható, a sógornőnek meg semmi tapasztalata, és affinitása sincs.)

De ritkán van szükség gyerekfelügyeletre, ha szükség is van, akkor apósom aki közel lakik, rá szoktuk bízni legtöbbször.

2022. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Dédire nem, de bármelyik nagyszülőre simán, húgomra és a sógornőmre is bármikor.
2022. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Anyuékra és anyósékra bármikor, ott is szoktak aludni időnként. Ők családi házban laknak, mi panelban, sokat vannak náluk a gyerekek. Ezen kívül férjem húga szokott még néha-néha vigyázni rájuk, benne is 100% megbízom. A papákra mondjuk nem szívesen hagynám őket úgy, hogy a mamák nincsenek ott (bár ilyen még sosem volt), mert apu is és apósom is elég szórakozott, após meg még kellően lusta is mellé 😃 Illetve van egy 82 éves dédmamájuk, egyedül már vele sem hagynám őket, mert bár fejben teljesen ép és korához képest fitt is a dédi, azért már nem tudna "ugrani", ha kell.
2022. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Családon belül bárkire, bár ha idősebb családtag akkor csak kis időre mert már nem úgy bírják a strapát😁
2022. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11es durva hogy 3 nappal szülés után már menned kellett vissza dolgozni:-( sajnálom.
2022. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Nagy lányomra hagyom ott, ő volt bent a szülésnél is.
2022. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Családból anyukamra, anyosomra, nagynenemre. De két gyerek van, egyszerre csak egyet adok oda, kettore már nincs energiajuk.
2022. júl. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!