Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kire szoktátok bízni a gyereke...

Kire szoktátok bízni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Van olyan akiben nem bízol a családból maximálisan, pedig nincs különösebb oka? Kire mered rábízni ? Van aki anyósra nem szívesen hagyja ?

2022. júl. 26. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szívesen.


Nem ismeri eléggé.


A nagyot 4 éves màr talán, de hosszabban nem ( 1-2 h max)


Kicsit egyáltalán, nem tudnà vele tartani a tempót , és nem annyira megbízható még. 2 éves múlt.


Nagyszüleimre is csak nagyon rövid időre.

Együtt pár percre maximum..Nem tudjàk lekötni őket és ha vita van köztük, akkor nem tudják kezelni.


Öcsèmre a megfelelő környezetben ( itthon- nála stb) de másutt nem. Egyszerűen nem látja, hogy milyen balesetveszélyes dolgok vannak, vagy miből mi lehet.


A nagylànyt hamarabb egyedül.


Amúgy ha gyakorolna velük, akkor hagynám, de nem sok alkalom van.


Apura anyura simán ( apunál azért nem lennék maximálisan nyugodt..

De 1-2 órát màr simán vigyàzott kettejükre is.

Ha anyu is ottvan akkor már aludtak is náluk ketten együtt is.


A nagyot vitték màr idén 3 éjjelre wellnessbe is..

Az ősszel pedig 2 éjjelt lesznek náluk, amikor elutazunk.



Szóval nem vagyok paramami, de csak azokra hagyom, akik ismerik őket.

2022. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Anyósomra bármikor rábíznám, sajnos másik országban él, évente kétszer egy hetet találkozunk.

Öcsémre és sógornőmre is bármikor. Anyámra nem szívesen, de néha sajnos muszáj.

2022. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Én az anyámra nem. Már 3x próbált meg véget vetni az élezének, 1x akkor amikor pici voltam. Most utoljára akkor amikor a gyerekem csak pár hetes volt. Pont miatta kellett ráhagynom a férjem nagymamájára a picimet pár napra, hogy anyám után menjek a zártosztályra.
2022. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
A családban kb bárkire. Annyi, hogy a Dédire már egyedül nem, mert nagyon öreg, és max fotelben ülve labdát dobál nekik, ami bármilyen hülyén is hagzik, de imádták 3-4 évesen :D Illetve a papákra sem hagynám egyedül, mert mind úgy van bekötve, hogy a gyerek fizikai ellátása (étel, ital, pospitörlés, öltöztetés, lefektetés) a mama dolga, ők meg inkább csak játszanak velük.
2022. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Anyósra szoktam, de ha én is otthon vagyok csak kint játszanak, sajnos képes ott hagyni mert kell valami a papának, 3 éves fiú vannak ötletei, jó szemmel tartani.
2022. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

1. Vagyok


Anyósom évi 4 alkalommal látja z unokákat, ebben a karácsony is benne van. És a szülinapok is, enyémre nem jönnek.

2022. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bárkire rá mertem, de ha választhattam inkább anyós, mint anyukám.
2022. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Senkire!
2022. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
Miért kéne rábízni bárkire is? Mi akartuk a gyereket. Ha el kell mennem orvoshoz, akkor az apjával van, más esetben visszük magunkkal.
2022. júl. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Még pici a fiam, 2 hónapos, egyelőre nem vigyázott rá más. Eddig úgy gondoltam, anyósra jó szívvel rá merném bízni.

Aztán múltkor láttam, hogyan viselkedik a nagyobb unokákkal. Nem egy helyen lakunk, eddig nem láttam őket így együtt. Hát.... amikor valamelyik gyerek elkezdett sírni (mert persze nyúzzák egymást, mert gyerekek), akkor anyós jól elpics@zta őket. Mert hogy ne sírjanak, őt idegesíti.

Akkor mondtam is a férjemnek, hogy nekem ez nem szimpatikus. Persze neki se. De mondta, hogy ő tudja, mert ők is kaptak sokat gyerekként. Szóval szerintem erőltetni nem fogjuk.

2022. júl. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!