Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedi eset vagy nem bírja a...

Egyedi eset vagy nem bírja a kocsit szerintetek?

Figyelt kérdés
balatonra mentünk csesznek felé és a kanyargós ut után a 18 hós babám kidobta a taccsot. igaz sokat reggelizett, másfél pohár joghurtot meg sajtos rudból keveset, az úton majdnem végig ivott és veszprém után kijött belőle minden egyszerre, el kell mennünk egy 2 órás autóútra igaz pályán nagyrészt, sztetek adjak neki homeós bogyót vagy nem lesz baj? tapasztalatok?
2010. szept. 22. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedi eset, máskor ne etesd túl autóút előtt, főleg, ha nagyon kanyarogtok. Egy ilyen picinek még az egyensúlyérzéke sem olyan, mint egy felnőttnek, így az is okozhatta a bajt, meg hát mondom, a sok kajával együtt.
2010. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Az én lányom ezt 1 évesen kezdte, és azóta is tart (21 hós). Most már csak úgy indulunk útnak (még akkor is, ha csak 20-30 perces az utazás), hogy előtte legalább 2 órán keresztül ne egyen és csak nagyon keveset igyon --- különben rókázik :(

Tiszta vicc, állandóan számolgatok, hogy mikor hova hogy érünk oda, mikor eszik, mikor indulhatunk vissza.

Szerintem a te babádnak sok volt a reggeli és az utazás együttvéve, és az autósülésben is úgy be tudnak görnyedni, hogy nyomódik a kis gyomruk. Legközelebb ne egyen annyit az utazás előtt, vagy inkább csak szárazat, ne nedveset (mint pl joghurt), és utazás közben sose igyon. Az szerintem amúgy is veszélyes, félrenyelhet vagy ilyesmi egy fékezéstől.

2010. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tartsátok be a sebességkorlátozásokat, mert sajnos, ha kanyarban többel mentek, mint lehet, akkor a vezetőnek semmi baja nem lesz, de az utasok kidobhatják a taccsot.

Meg az is segíthet, ha a babátok minél többet lát a tájból, nincs letakarva a kilátás a szeme elől.

2010. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
járj utána a dokinál hogy nincs e valami gyógyszer, mert nálunk is így volt, kapott dedalont és el is múlt neki. Azóta nincs rosszul. Meg tényleg ne etessétek túl, inni meg ihat.
2010. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

2.vagyok, kíváncsi vagyok, ki az aki lepontozott engem a válaszom miatt :S

Talán egy irigy anyuka, aki szeretné, hogy hányjon a gyereke a kocsiban???


Egyébként tényleg van olyan kúp, ami hányás ellen van, dedalonetta a neve azt hiszem, csak én azért nem adom a babámnak, mert nagyon álmosít állítólag.

2010. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két nagyobb gyerekem is mindig kapott hányás elleni gyógyszert, ha útnak indultunk, de csak akkor, ha több száz km-re mentünk. Muszáj volt, mert az autópályán nem állhat meg az ember úgy, mint itt kis falvak, városok környékén, ahol lakunk. Egy fél DAEDALON TABLETTA egy kevés teában, utána ettek egy kocka csokit, sajtot, gyümölcsöt stb., és indultunk kb. negyed óra múlva. Így nem volt gond. Nyugodtan mehettünk.
2010. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én nem adok gyógyszert, van cocculine nevű homeós bogyó ami tuti jó és nincs is mellékhatása semmi és nem gyógyszer csak nem akarnám hogy csak ezzel tudjon utazni,de kísérletezni sem akarok szóval nehéz, de köszi, nem én pontoztam le senkit
2010. szept. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!