Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kismamik, nagyon belejöttem a...

Kismamik, nagyon belejöttem a Vaterázásba, most fedeztem fel, mennyi jó dolog van itt! Legszívesebben az összes babaholmit megvásárolnám a kisfiamnak. Egyedi a nagy vásárlási lázam? :-)

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy vannak ruhacsomagok, és nem szeretném kihagyni a jó ajánlatokat, de most a vatera írt, hogy amíg nem járnak le a futó aukciók, nem licitálhatok többre....Nyugtassatok meg, hogy ugyanúgy, ahogy ezelőtt (amíg nem vettem észre) is voltak jó aukciók, és ezután is lesznek....
2011. máj. 1. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam így, amikor az Ebay-t felfedeztem, és rájöttem, hogy potom pénzekért rendelhetek egy csomó mihasznaságot :) Most már tényleg csak akkor megyek fel, ha konkrétan venni akarok valamit.
2011. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vannak. :) Amikor belejöttem, én is folyton vásároltam. Mondta is a férjem, hogy már többet látja a postást, mint a szomszédot. :D

De egy idő után lecsillapodtam. Persze csak azért, mert iszonyatosan gyorsan nő a kislányom, és egy csomó cucc nem is volt rajta,és már ki is nőtte. Legutóbb a 62-es méret 2 hétig volt jó rá... Most nyárra rengeteg klassz holmit kinéztem már, de nem merem megvenni, mert ki tudja, mi lesz még 2 hónap múlva. :D

2011. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom én is így vagyok vele vagyis inkább voltam.Rengeteg dolgot vettem használtan a fiamnak.De kb. 1 éves kora után lecsillapodtam.Most is szoktam nézelődni de már konkrét dolgokat nézek.Hány aukcióra licitáltál,hogy már nem licitálhatsz? :)
2011. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm! Aranyosak vagytok, hogy írtatok! Megnyugodtam, hogy nem kattantam be teljesen....vagy ha igen, nem vagyok egyedi eset :D

Biztos én is le fogok csillapodni, de ... még várok rá :)


Kedves utolsó! Hát...nem olyan sokra licitáltam, de akkor tudnék többre, ha eladóként is regisztrálnám magam a bankszámla számommal...hirtelen felindulásból nekikezdtem, de aztán arra gondoltam, amíg nem adok el, ez a korlát még jót is tesz nekem. Mi lenne enélkül?


Persze, ha úgy leszek, mint az egyik kedves válaszoló, hogy nem lesz minden ruha jó a babóra, na meg persze nekünk is lesznek eladósorba került cuccok, akkor kénytelen leszek tevékenységemet korlátlanra változtatni! :):):)


(De addigra hátha "normalizálódok":))

2011. máj. 1. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
én adok is meg veszek is.a kisfiam baba ruháit és a hozzájuk kapcsolódó dolgokat,légzésfigyelő,kád stb.most 2 éves és én is rengeteg ruhát veszek ott.de már le tudom magam állítani,amikor vártam a babám én is sokat vettem.aztán el is adtam.most is igy van,megveszem és ha jó állapotú még simán eladom.volt hogy többért vették meg mint amennyiért én vettem.ha van önkontrollja az embernek le tudja magát állítani.én mindig meghatározom mennyi az a költség ami havonta vehetek,de ha sikerül többet eladni van hogy még igy is a bevételem több.
2011. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok: azt elfelejtettem leírni,hogy én is eladom a kinőtt nem használt dolgokat és ezt forgatom vissza arra amire éppen szükség van.És jobban szeretem megvenni használtan a jó minőségűt mint drágán a kínait ami alig tudok eladni. :)
2011. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!