Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyereketeknek...

3 év körüli gyereketeknek hogyan és mikor mondtátok el, hogy érkezik a kistesó? Hogy fogadták?

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 12. heti uh után avattuk be és folyamatosan meséltünk róla, hogy éppen mekkora, mit csinál. Tesómeséket olvastunk. Kereken 3,5 volt, amikor született a kicsi.
2022. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első volt, aki megtudta. :)

Meséltünk neki róla, de látszott, hogy nem igazán tudja, mit jelent ez bővebben. 3 év 4 hó van köztük.

2022. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Pont ezt a kérdést akartam kiírni!😁Még én várok azzal,hogy elmondjam.Szerintem ha nő a hasam majd mondjuk neki,hogy bent van egy baba.Csak ahogy ismerem azonnal ki akarja majd venni.😅Szoval nem tudom hogy lesz.2,5 éves.
2022. aug. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves #1-es és #2-es születés után hogy alakult? Örültek a tesónak? Volt féltékenység?

#3-as, még mi sem mondtuk el, tesós könyvet tervezünk beszerezni, itt 3 éves a tesó. Ráadásul ovi is kezdődik neki szeptembertől, szóval lesz újdonság bőven. Bár a tesót csak télre várjuk, lesz ideje :)

2022. aug. 3. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérte nagyon hogy hadd legyen kistestvére, konkrétan még terhes sem voltam, sőt szóba sem került amikor ő már napi szinten mondta, hogy szeretne egy kishugit, igen még a nemét is kikötötte :D A 3. szülinapja előtt egy héttel lett pozitív a teszt, egyből el is mondtuk neki hogy nagytestvér lesz, utána pedig amikor megtudtuk, akkor azt is hogy kishuga lesz ahogy szerette volna. Nagyon boldog volt, az első pillanattól, a nevén szólította onnantól hogy kiderült a neme, mindenkinek újságolta, mutogatta a pocakomat hogy ott van az ő kistesója. Szintén abban az évben kezdte az ovit, aztán télen született a baba. Nagyon ügyes nagytesó, nem volt féltékenység vagy bármilyen nehézség ilyen tesó témában. Mindig mondja hogy a kicsi a legjobb barátja, vigyáz rá, terelgeti, segíti, szerencsések vagyunk.
2022. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!