Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem néz rám a lányom ha...

Miért nem néz rám a lányom ha mondom a nevét? Ti gyereketek mikortól nézett rátok ha mondtátok a nevét?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
3 hónapos kora óta figyel a hangunkra és megkeres a tekintetével. 5 hónaposan vettem észre, h 1-2 szót már megért, “szopi” szóra sikongat, “terpesz” pelenkacserénél jól jön, “apa” felcsillan a szeme és az ajtó felé fordul. Ekkor már a nevére is figyelt. 😊
2018. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2018. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudjatok, de kedves első, kicsit félreértettem elsőre olvasva... hirtelen úgy értelmezte az agyam, hogy “apa” szeme felcsillan a “terpesz” szóra.. :))))

Bocsi az offért! :D

2018. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
5 hónapos
2018. máj. 26. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
7 és 10 hónapos kora között kezdte el, de most sem figyel mindig a nevére, mert nincs hozzá kedve, most 1 éves.
2018. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
1 ez a terpesz nagyon fura. Eleve nem is mondok soha ilyet a lányomnak, azt meg abszolút nem tudom elhinni, hogy 5 hónaposan erre terpeszbe vágja magát neked.
2018. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Jol lepontoztatok szegeny elsot pedig csak megosztotta a tapasztalatait..:D Utolso! Lehet,hogy te nem hiszed el,de en 1 evesen a vedono hallatara szoltam anyunak,hogy kerek teat. Tisztan ejtve:) ebbol kiindulva miert ne erthetne mar a kislanya par szot? Koztuk a terpeszt.. Semmi 'ronda' jelentese annak a szonak amugysem:)
2018. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
7 az én anyukám is azt állítja, hogy tisztán beszéltem 1 évesen, mondatokban, én meg azt gondolom, hogy rosszul emlékszik és 2 éves minimum voltam akkor :) a terpesz jelentése nem csúnya, csak nekem egyszerűen bizarr, h ezt mondogassam egy babának amikor tisztába teszem, főleg ha pár hónapos, de hát sokfélék vagyunk.
2018. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt a fiam, bár elég sokára kezdtem el a nevén szólítani. Egyéb esetekben is figyelt ránk, már korábban is, de a nevét “megtanulni” kb akkoriban sikerült.
2018. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!