Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is ilyen a Nurofen...

Más gyereke is ilyen a Nurofentől?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves, most beteg, lázas, nem tudott aludni a rosszulléttől, kapott egy kis Nurofent, gondoltam, ettől majd alszik egy nagyot, de nem!!! Úgy felpörgött, hogy csak na! Alig tudtuk még este is lelőni. Igaz, a láza lejjebb ment, jobban is lett, de normális dolog ez? Én tudom rosszul, hogy a gyógyszer elnyomja és aludnia kellene? Tapasztalatok? Arról nem is beszélve, hogy ma is jött hozzám, hogy adjak neki Nurofent, pedig ma csak hőemelkedése van! Ráfügött?

2022. aug. 3. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Biztos nem lett függő,szerintem csak az íze tetszik neki.

Az én lányom ha este vagy éjszaka lett lázas és kapott nurofent szépen elaludt utána. Napközben más mert felélénkül ahogy lemegy a a láza.

Eddig nem volt ilyen gond a nurofennel? Vagy most kapott először?

2022. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen gond. Mondjuk ritkán is kap, szerencsére. Utoljára 1,5 éve kapott.
2022. aug. 3. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem, nem is lesz tőle álmos, de nem is pörög fel.
2022. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak örült,hogy jobban lett, és a felgyülemlett energiát levezette. Rá pedog nem függött, csak ízlett neki.
2022. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon fincsi a nurofen,csak ezért akart. Amúgy végre nem érezte szarul magát,ezért pörgött fel. Azért mondják hogy a nurofentől alszik a gyerek,mert fájdalomcsillapító és amikor végre nincs fájdalma akkor TALÁN elalszik,de nem altató hatású.
2022. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam.
2022. aug. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!