Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam elkapott tőlem egy...

Kisfiam elkapott tőlem egy vírusos náthát. Ma reggel 38 fokot mértem a popsijában. Nurofentől lement a láza, most fürdésnél mostam a nyakát, meg van dagadva mindkét mandulája. Ez normális ilyenkor, vagy mandulagyulladása lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Popsiban mérve egy csecsemőnek 38 fok laza hőemelkedés csupán! Ez nem láz, nem valószínű, hogy elkapott valamit, mert hirtelen felmenne a láza, de magasra, 39,5-re mondjuk.

A manduláját meg nem nagyon tudom elképzelni, hogy érezd kívülről, biztos vagy ebben?

2011. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, most látom, hogy nem babáról van szó, de a 38 fok akkor sem nagyon magas popsiban, abból amúgy is le kell vonni fél fokot.
2011. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!