Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Házi készitésű"levendulás...

"Házi készitésű"levendulás kispárna lehet káros?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kislányom 15hós múlt,kiskora óta rettentő rossz alvó.Szó szerint mindent kipróbáltunk,semmi nem vált be,felis adtam,elfogadtam hogy ő ilyen alvó,tul kell élnünk.

Na viszont a utobbi 2 hétunk viszont totális katasztrofa.

Nappal max masfél orat alszik,delutan fel3tól este 10ig fent van.3napja éjszaka nagy sírasok meg hasonló.

A lényeg hogy olvastam h a levendula(száritot)segít a jobb alvásert.

Csinaltam othon szaritot levendulas kispárnat es a vánkusa alá tettem.okozhat bármi problémat,it pl fulladasra gondolok vagy hasonló.koszonom a válaszokat


2022. aug. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mi az a vankus ?
2022. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Párna😅ellnézést

Párnája ala tettem be

2022. aug. 13. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, eros illatanyag van benne. Nekem a konnyem is folyik a levendulas parnatol.
2022. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen párnája van neki? Speciális?

Ha nem tömted meg levendulával, akkor lehet, hogy jó lesz, de ha túl sok van benne, túl erős illattal, akkor zavarhatja. Amúgy én sem bírom az illatát.

2022. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például allergiás vagyok a levendulára, szóval én minimum migrénnel ébrednék, ha az én párnám alá tennéd. Ilyen pici gyereknek nem kéne illóolajas növényekkel terhelni a szervezetét.
2022. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kivettem aztán inkáb mert féltem:)

Köszönöm a válaszaitokat:)

2022. aug. 14. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!