Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora méretű paplant,...

Mekkora méretű paplant, kispárnát kapott a gyereked, amikor kiköltözött a rácsos ágyból? Hol vásároltad?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Az IKEA-ban néztem kétféle méretet, de az egyiket túl kicsinek, a másikat túl nagynak találtam.

Esetleg van valami speciális dolog amire oda kell figyelni vásárláskor?


2012. júl. 24. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora gyerekről beszélünk? Mert van olyan rácsos ágy, amiről ha leszeded a rácsot, iskolás koráig vígan elfér benne…

Mi úgy 4 éves korában rendes felnőtt méretű paplant vettünk neki, nem túl meleg tollpaplant, ami mosható is, éppen az Ikeában. Párnát is ott, szintén toll, mosható, puha.

2012. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ikeás paplanja van a lányomnak. Nem is tudom mekkora,talán 140 centis??
2012. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 125 centis, most nézem a honlapon.
2012. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a kisebb Ikeás van, szerintem azzal bőven elleszünk még egy darabig. :)
2012. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár hálózsákos a fiam, de 3 évesen kapott IKEÁ-s, felnőtt méretű paplant. Szerintem ez a legpraktikusabb. Keresztben takarom rá, így nem tud alóla kibújni.
2012. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!