Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok a következő két...

Mit csináltok a következő két napban?

Figyelt kérdés
Ebben a hatalmas melegben mi lesz a program kisgyerekekkel?
2022. aug. 18. 05:52
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Tengerparton kellemes.
2022. aug. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Tegnap egy kedves barátnömnél medencéztünk, ma pedig irány a strand.
2022. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ma medencézünk itthon délután (délelőtt dolgunk van), holnap elutazunk 3 napra wellness hotelbe.
2022. aug. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Reggel 6 előtt mentünk sétálni, ezen kívül kiraktam az erkélyre a babamedencét, ha már nem ide süt erre az oldalra a nap, akkor kiviszem pacsálni. Majd du 5-6 után is sétálunk még. Addig a lakásban maradunk. Már csak 2 nap, aztán jön lehűlés, én addig már nem erőltetek más szabadtéri programot.
2022. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Játszótér. Árnyas es jár a levegő. A kisfiamnak amúgy meg se kottyan a kánikula.
2022. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, ahogyan eddig is
2022. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

6 éves a lányom. Most szerdától péntekig az apja nincs itthon, úgyhogy csajos napok vannak. Nekem hétfőig nem kell mennem dolgozni. Délelőtt főzök,délután vagy filmnézés,vagy rajzolás,gyurmázás, zenélés.

Késő délután felmegyünk ma a Kossuth térre (Nyíregyháza) templomokat nézni (autista, most épp ez a kedvenc,pedig nem vagyunk vallásosak), utána focizunk egy fél órát (imád focizni), játszóterezünk.


19 óra körül hazajövünk,vacsi,fürdés, mese,alvás.


Neki hatalmas a mozgásigénye. Egy nap 4-5 órát mozgatni kell. Minden napunk ilyen mozgalmas,néha van csak 1-1 fetrengős.


Lehet elugrunk agyagért vagy gipszért is,mert vázát és tányérokat szeretne csinálni (baba méretben).

2022. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Ma átjött barátnőm és a kislánya, így a délelőtt eltelt. Lassan alvás, utána főzők, délután kimegyünk homokozóba, kismedencébe, esti rutin a szokásos.

Holnap ugyanez csak nem jön senki, helyette meseolvasás, játék. Esetleg este elsétálunk fagyizni.

2022. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
7es vagyok. Hétvégén pedig a Virágkarneválra megyünk,ha minden igaz. Meg mamához.
2022. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Medencézünk, sétálgatunk, tüzijatekot nezunk.
2022. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!