Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen kisfiúval?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kisfiunk most múlt 3 éves és iszonyat rossz. Nagyon hangos, énekel, piszkál folyamatosan, veri az egyéves kisöccsét, mindenkit büdösözik az utcán egyszerűen lelőhetetlen. Egy éjszakát se aludt még végig. Éjszaka befekszik mellénk de piszkál, simogat. Ha elmegyünk valahova bolt vagy játszótér és nem vele van foglalkozna hisztizik, karmol, csipked. Teljesen kimerultunk mellette, zeng egész nap a lakás. Jövő héten óvoda rettegek tőle. Sose aludt egyedül nemhogy máshol. Másnak is volt ilyen gyereke? Félek hogy nem fog fél percre sem leülni.

2022. aug. 25. 07:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, hogy azért "piszkàl" meg produkàlja magát, mert nem kap elég figyelmet tőled. Szerintem minden gyerek jobban elvan egyedül ha előtte van valami közös jàték/tevékenység amiben ő is részt vesz.
2022. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem idegrendszeri éretlenség. Ezt abból gondolom, h nem volt átaludt éjszakája. Próbáljátok ki a tsmt tornát, ha rá tudod venni és együtt is működne , csodákra képes.
2022. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sport! Úszás, küzdősport, foci. Ugyanúgy segíti az idegrendszeri érését, ha valamelyikben tehetséges, akár csinálhatja versenyszerűen is, lehet, hogy így lesz világbajnok. A sport, versenysport lefoglalja, lefárasztja, sikerélményt is ad neki.
2022. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!