Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves kisfiam tegnap délutánra...

2éves kisfiam tegnap délutánra belázasodott. Még ma is lázas, de más baja nincs. Ha hétfőn már nem lesz lázas vihetem bölcsibe szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze!

De ha hőemelkedése is lenne még reggel,akkor ne vidd,mert napközben belázasodhat újra! :)

Jobbulást a kisfiadnak! :)

2010. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 atrask ***** válasza:

Szia!


Ha kitudod magyarázni, akkor viheted, de célszerű még hétfőn otthon maradni vele és elmenni az orvoshoz, kérni egy "közösségbe mehet" igazolást, mert ha a bölcsibe tudják, hogy beteg volt nem veszik /vehetik/ be igazolás nélkül.

Tapasztalatból tudom!

2010. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
HA holnap láztalan akkor igen. Ha még holnap is lázas, én nem vinném. Csak akkor ha már egy napot láztalan volt.
2010. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi h nem a kérdésre válaszolok: bölcsibe tényleg mindig kell orvosi igazolást vinni?De ha mondjuk itthon tartom a kislányom.mert pl úgy adódna h csak elmegyünk csavarogni,akkor is kell ?
2010. szept. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 atrask ***** válasza:

OFF!


Ez bölcsije/ovija válogatja. Ahol szőröznek, ott igen,de

ezt úgy kerülheted el, hogy ha nem viszed akkor még reggel telefonálj be, hogy pl:kaptál egy plusz szabadnapot, és inkább szeretnéd ha veled töltené ezért nem viszed be, vagy ma ráérek, és ruhát/cipőt szeretnék venni neki, ami értelemszerűen nem megy nélküle, de holnap viszem,stb

Egyébként ahol 1 szülő van ott könnyebben beveszik igazolás nélkül ha 1 napot kihagy a gyerek.

Saját tapasztalat! :)

2010. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó:köszi!
2010. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!