Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves lesz a lányom mire...

2,5 éves lesz a lányom mire öltözünk! Megviseli a költözés? Tapasztalatok? Mondjam már jó előre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 13:40
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a K-t kihagytam
2010. szept. 25. 13:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is pont ebben a tájban költöztünk. Én is jóval hamarabb elkezdtem mondogatni neki, hogy költözünk stb. Elvittük megmutattuk neki a házat. És mire költöztünk hozzászokott az új dolgokhoz. Még manapság 5 évesen is emlegeti a régi házunkat, de nagyon szeret is itt lakni, mivel nagyobb a szobája, és színes. Véleményem szerint, ha van lehetőséged akkor vidd el és mutasd meg neki, ahova szeretnétek költözni. ÉS mond, hogy az milyen jó lesz mindenkinek.
2010. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém kétéves volt, amikor nagyobb lakásba költöztünk. Ő odavolt a boldogságtól, mert korábban egy szobásban laktunk, itt meg lett neki külön szobája. Ha van rá lehetőséged, tényleg vidd el magaddal körülnézni, hol lesz a szobája, milyen lesz a fala, hol lesznek a játékai stb.
2010. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!