Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalatok? Broncho-vaxom...

Tapasztalatok? Broncho-vaxom port írt fel az orvos.

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves és immunerősítőnek írta fel a gyerekorvos.Kúraszerűen javasolta.Valaki adott a gyermekének?Használt?Elég húzós az ára...
2011. nov. 17. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én anno adtam a nagyobbik fiamnak,tele lett a teste pöttyökkel,az első 10 nap után abba kellett hagynunk,a picinek is adtam tavaly 3 hónapig,nem tapasztaltam semmi javulást tőle.

2011. nov. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Kisfiam januárban kezdi a bölcsődet és ezért javasolta.Tavaly télen is sokszor volt mandula gyulladása magas lázzal,hát ha most bekerül közösségbe...De kicsit tartok tőle én is.Azért várok még tapasztalatokat!
2011. nov. 18. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevállt. Tavaly két és fél évesen kezdtük a bölcsit, augusztusban kezdte a kúrát és januárig csak egyszer volt kötőhártya gyulladása.

Most augusztusban és kapott egy kúrát és eddig egy napot hiányzott, mert köhögött, de kiderült, hogy attól nyugodtan mehetett volna oviba. Volt olyan, hogy a fél csoport hiányzott influenza szerű vírus miatt és azt sem kapta el.

Egyébként ha valamit el is kapott, akkor max két-három nap alatt túl volt rajta.

2011. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg az orvost, hogy írja fel háromszor 10-es kiszerelésben, akkor egy adag 1800 Ft körül van. Nekünk így csinálta, hiszen három hónapig tartott a kúra.
2011. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk annyira nem vált be, ugyanúgy végigbetegeskedte a tavaly telet a nagyobbik fiam.

Meg nekem azért sem szimpi, mivel legyengített kórokozókat tartalmaz, azok meg ugye évről-évre változnak, alkalmazkodva a gyógyszerekhez.

Viszont ha már elkezdtétek, akkor csináljátok végig.


A kicsinek most Immunotrofinát kezdtem el adni, eddig úgy néz ki bevált, de még csak 3 hete kapja. Már 5 hete bölcsis, 2 nap után elkapott egy hasmenéses vírust, meg most másodszorra piros a torka, de ahhoz képest, hogy tavaly ilyenkor már vagy 10x voltak betegek, ez semmi! Még csak 2 napot hiányzott a bölcsiből, míg mások 2-3 hetet otthon voltak.

Ja és 500 mg C-vitamint is kapnak a fiaim...

2011. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom ovikezdés előtt augusztusban kezdte a kúrát,már november végét írunk és még nem volt beteg...kopp-kopp.

A használati utasítást szigorúan betartottuk,éhgyomorra vette be,utána 1 órán át nem ehetett.

2011. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még nem kezdtük el,tanácstalan vagyok,hogy mit tegyek.
2011. nov. 19. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!