Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül nevelem az 6 éves...

Egyedül nevelem az 6 éves kislányomat. Nehezen élünk meg. Jó döntés lenne elvállni egy külföldi munkalehetőséget?

Figyelt kérdés

A kislányomat itthon kellene hagynom, anyukám el tudja vállani, hogy nála legyen addig. Havonta maximum 1-szer tudnék hazajönni, de ha elég időt kint töltenék az megoldaná a gondjainkat, lakást is tudnánk venni, nem vinné az elbérlet a pénzünket. A kislányom nagyon ragaszkodik hozzám, de a anyukámat is nagyon szereti, szeret ott lenni.


Itthon kéne hagynom, hogy jobb legyen később, vagy maradjak itthon és éljünk úgy ahogy eddig?



2022. szept. 10. 12:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem jó megoldás sehogy.

Vagy vidd a lányod is és éljetek ott végleg, vagy maradj a se**eden, és itthon boldogulj.

A gyerek nem párna, hogy elvan az ablakban egy hónapig, amíg nem foglalkozol vele.

2022. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
A szállásra nem lehet gyereket magammal vinni.
2022. szept. 10. 12:29
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nem. Gyerekkel még oké lenne, de így nem.

Az anyahiány nagyobb baj, mint a pénzhiány.

2022. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%

Én ebbe nöttem bele, annak ellenére, hogy nekem a szüleim nem váltak el, édesapám dolgozott, de a házat újítottak szüleim.


Tudom, értem, hogy valamit valamiért.

De hidd el az a 6 éves kislány nem így fogja ezt fel.

Hatalmas törés lesz, hiába a szeretett édesanyád vigyázna rá.

2022. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is vidd vagy maradj. Külföldön sincs kolbászból a kerítés, nem tudom, milyen munkáról lenne szó, de ha ilyen betanított, én nem várnék csodát tőle pár hónap alatt, hisz élned is kell valamiből ott is, meg ide-oda utazni. És nem tudom, itthon mik a körülmények, össze tudtok-e mind költözni és tudnál-e olyat tanulni, amire nagyobb a kereslet. De biztos megpróbálnám végigzongorázni, ezen kívül mik a lehetőségek. 6 évesen nagyon meg fogja viselni, ha eltűnsz ennyire az életéből - még a kéthetente hétvégi apukáknak sem sikerül sokszor jó kapcsolatot fenntartani. Nagyobb eséllyel lesz mérges rád, mint hálás.
2022. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%

Miféle munkát néztél ki magadnak, hogy azt hiszed, hogy majd abból fogsz lakást venni?

Max. ha luxus prostinak állsz.

De gyári melóból soha nem fogsz annyit záros határidőn belül összeszedni, el vagy tévedve.

2022. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%

Az én lányom is 6 éves. Soha nem tudnám elhagyni!

Hogy havi egyszer lássam? Ki van zárva!!!!

Tudom az is gáz helyzet, de az nem opció, hogy oda költözzetek a szüleidhez? Akkor az albérlet árát félre tudnád tenni. Persze a rezsibe beszállnál te is. Én biztos inkább ezt választanám, minthogy itt hagyjam a gyerekem!

2022. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
27%
Ha annyira kilátástalan a helyzet, én mennék. Szeretetből nem lehet megélni, főleg amikyen idők jönnek. Aztán ha közben úgy látjátok, mégsem működik, hazajössz. Egy próbát megér, videókapcsooatban minden nap tudtok együtt lenni.
2022. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem költöztök inkább össze anyukáddal?


Mi évekig dolgoztunk külföldön, úgyhogy tudom, hogy kinti fizuból egyedül nem fogsz tudni olyan összeget összespórolni, hogy lakást vegyél, pláne nem 2-3 év alatt.


Szóval szerintem sok értelme nincs.

2022. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
De önerőre össze tudnék spórolni belőle, a lakáshitel kevesebb lenne mint az albérlet és a sajátunkat fizetnénk. Most semmit nem tudunk félretenni.
2022. szept. 10. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!