Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom elesett betonon....

A lányom elesett betonon. Beütötte a homlokát, púp lett rajta . Elvittem a háziorvoshoz, ő azt mondta, hogy nem szükséges kórházba vinni. Most mintha a púp körül jobban meg lenne dagadva a szövet, ez normális ilyenkor? Még sosem volt púpja.

Figyelt kérdés
2 éves kislányom délután 5-kor esett el. Akkor raktam rá jeget, akkor kicsit összement a púp, doki után borogattam.

2022. szept. 14. 21:01
 1/7 anonim válasza:
87%
Szerintem ha borogatjátok akkor elmúlik egy pár napon belül, viszont ha látjátok hogy nem javul vagy bármi furcsát észrevesztek rajta akkor menjetek el orvoshoz. Jobbulást neki!
2022. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnap reggel amúgy is megyünk kontrollra hozzá, csak nem tudtam, hogy normális, ha úgymond növekszik. Azt mondta, hogy néhány napon belül színt vált és, hogy valószínűleg lesz kis monoklija is.
2022. szept. 14. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális a duzzanat, jegeljétek ha hagyja, az a legjobb. Szinte tuti, hogy minden ok, nyugi :)
2022. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amilyen eleven csodálom, hogy eddig megúsztuk púpok nélkül. 😄
2022. szept. 14. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nálunk az a bevett gyakorlat, hogy ha esik csak akkor megyünk, ha Nem hagyja abba a sírást, nem áll el a vérzés, túl nagy a seb, szédül, hány, kedvtelen. A legtöbb esésnél nem kell menni, de van az a 100-ből 1.
2022. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Nalunk a vaskapunak rohant neki ami visszacsapott a buksijara.. a hatalmas pupon kivul nem lett baja. De ha furcsat észleltek akkor ügyelet. Hanyas, szedelges, stb
2022. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Reggelre sokkal szebb lett neki, talán a monoklit is megúsztuk. A doki azt mondta, hogy nem is gondolta, hogy ilyen szépen leapad.
2022. szept. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!