Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire hisztis 21-22 hónapos...

Mennyire hisztis 21-22 hónapos kisgyermeketek?

Figyelt kérdés
És hogy telnek napjaitok?
2010. szept. 27. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A lányom hétfőről keddre megbolondult (érts szó szerinte), hiszti, sírás üvöltés bolt közepén hasravágódás, meg amit akarsz még gondold hozzá. Fegyelmezés bármilyen módja = falra hányt borsó.

Aztán ahogy jött egyik napról a másikra elmult. Most egy szófogadó angyal. 25 hónapos.

KITARTÁS és TÜRELEM. Sajnos nagyon mást nem tudsz csinálni!

2010. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányom 23 hós, és (egyenlőre?) még nem vészes a hisztizés.

Néha, pl. tegnap hisztirohamot kapott, de hamar abbahagyta.

Boltban, ilyen helyeken nem szokott nyafogni, vagyis egyszer hoztam el egy játéktól, hogy nem szabad ráülni, kipróbálni,(rá volt írva) és akkor sírt.

Amúgy nagyon jó kislány. Persze mindig próbálkozik mindenfélével.

Én még "várom" az igazi hisztikorszakot.

2010. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22 hónapos, eddig még nem volt igazi hiszti, csak néhány gyengécske próbálkozás. Határozottan rászólok (és mérges arccal), ez eddig bevált :)
2010. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát, én nem tudom elképzelni hogy majd 25 hósan szófogadó anygal lesz. nálunk már elég régen kezdődött, persze lájtos verzióval azelején, olyan 15 hó körül. egyre erősödik. nem kezehetetlen egyelőre. vannak hisztik, de nem sok, mondjuk heti 3-4. azt leszámítva, hogy mindenre rávágja kapásból: nem! és minden ötezer évig tart így, meggyőzni stb. nem vagyok híve az erőszaknak, ha nem muszáj. :)

amúgy is elég nehéz baba, kiskorában is az volt, az a rosszul alvó, gyakran nyűgös fajta. na ezt már kinőtte, helyette van most más. :))

2010. szept. 27. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a hiszti annyiban nyilvánul csak meg, hogyha valamit nem engedek neki, akkor elkezd egyhelyben "szaladni" és sír. Rosszabb esetben meg is karmol. :S De csak ilyen szituban jön rá, szerencsére máskor még nem tapasztalam.

Amúgy teljesen jól elvagyunk egész nap, játszik, nincs vele gond, de naponta 1-2X begőzöl, "márpedig neki az kell és kész". Ilyenkor megvárom amíg menyugszik, többnyire pár perc, és, mint a villám, elmúlik minden, egy tovább játszani.

Csak rosszabb ennél ne legyen. ;o)

(20 hónapos)

2010. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21hós kislánykám van. iszonyat hisztis VOLT. egyik nap elszakadt nálam a cérna. ordított visított csapkodta a földhöz magát. iszonyatosan mérges lettem volna rá. széttörte a játékát. nagyon mérges lettem. vörösre vertem a s*ggét. egy angyalka azóta:-) ez kb 2hete volt..
2010. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*volna nincs
2010. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!