Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kisgyermeketek...

22 hónapos kisgyermeketek ezeket mind tudja? Az enyém nem. Lent

Figyelt kérdés

1. Egyedül eszik mindent?

2. Mindet megeszik? Az én lányom csak bizonyos tejfeles habart kajákat leveseket és csak ha villával összetöröm.

3. Szobatiszta?

4. Mindet beszélget?

5. Ha elmagyarázol neki valamit megfogadja? pl maradj mellettem ne rohangálj a közértben!.


2011. jan. 12. 10:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

1. igen bár kést még nem kapott fel kell vágni neki.

2. válogatós de igen.

3. nem volt még - 25 és fél hósan lett szoba és ágytiszta-

4. nem csak kb 30 szót mond.

5. igen de ez nem korfüggő másfél éves kortól már elvárható.

2011. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20 hónapos és a szobatisztaságon kívül mindent csinál.A tied mit nem csinál?
2011. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ezek közül semmit
2011. jan. 12. 10:34
 4/25 anonim ***** válasza:

Az enyémek csak a mindent megeszikre stimmelnek. Nem szobatiszták, csak szólnak, ha kaki van. Kanalat én nem adok ekkora gyereknek, utálom akoszt, igy én ebben a korban még etetem őket, persze kézzel megesznek bármiylen szilárd kaját, villával a banánkarikákat...

ALig 1-2 szót mondanak.

Nagyjából megfogadják, amit kérek, ez a része rendben van szerintem.

24 hónaposak.

2011. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Épp 2 éves a fiam.

1. eszik egyedül mindent.

2. nem eszik meg mindent, de sokmindent igen, és nagyon régóta nem kell összetörni a kajáját.

3. nem szobatiszta, de pucéron mindig lepisil vagy engem vagy az ágyat

4. érthetően nem, de sokmindent mond érthetően, sokmindennek van neve. cca 80 szót mond, mondatokban nem beszél.

5. igen, szót fogad. De ezt nem annyira régóta. Apjának nem, mert őt a játszópajtásának tekinti és apa soha nem szigorú vele. Én igen.

Minden kérésemet teljesít, segít, velem nem gáz egy közért, apjával azért vannak visítós esetek.

2011. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
az én kislányom 22 honaposan ezeket mind tudta.nagyon ügyesek a mai gyerekek
2011. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia! 10 nap múlva lesz 22 hónapos a lányom.

1. Nem eszik egyedül, leveseket alig tudja egyedül enni, sokszor én etetem még.

2. Abszolút nem eszik meg mindent, mostanában inkább a levesek csúsznak, több dolgot nem tudok megetetni vele, pl a tegnap töltött kápi sem csúszott. Egyébként nem tud rendesen rágni mert 12 foga van, keményebb és szárazabb kajákat nem is eszi meg.

3. Nem szobatiszta, éjjel, nappalra kell még a pelus. Volt egy idő hogy bilibe kakilt/ 3 hét volt/ de ez a csoda elmúlott, nem erőltetem.

4. Kb 15 szó a szókincse, egyáltalán nem tud beszélni.

5. Ha valahova megyünk azért általában mellettem marad, nem rohangál. Bár szereti belepakolni a kosárba a krumplit meg ilyesmit de ott jó kislány :)

2011. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

1 Eszik egyedül kanálla villával

2.Mindent imád enni!Az édeset nm kedveli annyira mondjuk túrórudiról pl nem eszi meg a csokit!

3.nem ráül magától este belepisil lefekvés előtt 1-1.5 órát pelus nélkül van és akkor magától belepisil,de nem erőltetem

4.Beszélget-get,de nem mindent az alapvető dolgokat mostmár olyan 30-35 szó az aktív szókincse

5.Mindent megért-ha kérsz valamit odahozza kiszolgálja magát hozza joghurtot a hűtőböl stb.de ha mondom neki hogy nem szabad kaján mosollyal fojtatja!Egyedül a forró dolgokat hanyagolja ha szólunk!


20 hónapos!fiú

2011. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a továbbiakat.
2011. jan. 12. 11:31
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

"20 hónapos!fiú"

Ez a ! minek? Ezzel akarod éreztetni, hogy a te gyereked milyen király? És akkor mi van? Jó már neked.


Az én fiam a minden evésen kívül, semmit sem csinál, de okos boldog kisfiú.

2011. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!