Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan helyet keresek Budapeste...

Kinga8 kérdése:

Olyan helyet keresek Budapesten ahol olcsón lehetne játékokat venni?

Figyelt kérdés
A kislányom születésnapja lesz hamarosan és olyan helyet keresek ahol olcsón tudnék neki venni játékot ajándékba. Budapesten lakunk, esetleg valaki tudna olyan helyet ahol olcsón tudnék venni? Használt is tökéletes lenne. :) Sajnos új drága játékot nem tudunk venni. :(

2022. okt. 15. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Adománybolt. Google kidobja melyik van neked közelebb. Én onnan szereztem egy csomó játékot,leginkább a Móricz Zsigmond körtéren lévő vált be.
2022. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én rengeteget veszek a Marketplace-en. Tudsz keresni x km-es körzetedben. Kb bármi van.
2022. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Inkább egyet vegyél, de azt újat. Ajándékba használt cuccot venni nem szép dolog.
2022. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Jaja, egyet indokolatlanul drágán.. Ne is tobbet, esetleg amire vágyik negyed annyi áron, mert "használt".

Fiamnak pl. a 200ftos piacos autók a kedvencei, pedig ezer új is van, csak hát azok már nem olyan minőségűek, amik bírják is.. Most is használtan vettem neki 5 nagy szirénázó autót 2000ert és semmi karcolás sincs :)

Sőt, én is használt laptopot kaptam ajándékba..hát nagyon örültem neki :)

2022. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

4!


Hol írtam ilyet? Az értő olvasas általános iskola második osztályos követelmény.


A laptop meg egyrészt nem játék, másrészt arilag se egy kategória.

2022. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

3as: attól függ, hány éves. Az én lányom 3 és a héten hozta át anyukám a régi legóimat. Használtak, kicsit karcosak. Viszont azóta csak azzal játszik a lányom.

Én is vettem már neki használt WowToys játékot például meg kirakókat. Könyvet is legtöbbször használtan veszek.

2022. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

6!


Születésnapi ajándékként?

2022. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Kisgyereknek hót mindegy használt-e. Ovitól kezd csak számítani neki, akkor is csak a csoporttársak miatt. Kislányom játékainak több mint fele használt. Nem izgatja.
2022. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8!


A születésnapjára használt játékot kap ajandekba?

2022. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Nem molyrágta,törött vacak, csak használt vagyis nem eredeti dobozban van,de funkcióban ugyanaz. A kisgyereknek mindegy amíg működik és szép.
2022. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!