Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten hol lehet venni...

Budapesten hol lehet venni olcsóbb plüss és baba játékokat nagyobb mennyiségben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ikeában. Halomban állnak a különféle méretű, cuki plüsök, 120 Ft-tól. Épp most vettem 120 Ft-os jegesmedvét, 499 Ft-os (jó nagy méretű) patkányt, és 1.400 Ft-ért egy gyönyörű, 30 cm körüli rénszarvast :)
2011. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ikeára én is gondoltam már, de szépek is, olcsó-gagyit nem szeretnék...?
2011. aug. 17. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek!! Nem gagyi. Pont hogy olyan finom, babáknak való, jó minőségűek :)) Nagyon tudom ajánlani.
2011. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm. Akkor megnézem.


De még várok tippeket, ha valaki tud valahol jó áron ölelni való kisplüssiket. Bölcsiseknek lesz.

2011. aug. 17. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
én is vettem az ikeában. és most is fogok, mert olcsón lehet sokat venni így változatos. egy párat elraksz, egy hónap múlva előszeded, elrakod ami elöl volt, egy hónap múlva csere. így érdekesebb, mert örül a rég nem látott játéknak. és tényleg a pici plüss kb. 100 forint
2011. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Patkányt???????????? Úristen....
2011. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!